KAPUVÁR

Ma du. 2 órakor minél többen adjunk hálát a jó termésért a közös Szentolvasó imádságban.
Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét. Az elsőt ünnepélyesen a jövő vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk.
Szerdán Páli Szent Vincére emlékezünk, pénteken Szent Mihály, Szent Gábor és Szent Rafael főangyalok ünnepe lesz, szombaton Szent Jeromos áldozópap és egyháztanító közbenjárását kérjük.
Október 1-től, vasárnaptól az esti szentmisék, vasárnap és hétköznap egy órával korábban, este 6 órakor kezdődnek. Csütörtökön és szombaton még este 7 órakor lesz a szentmise.
A jövő vasárnap Böjte Csaba atya tart szentmisét de. fél 10 órakor a Gartai templomban.

Szeptember 23.  SZOMBAT

7:00  + Szülők és nagyszülők és rokonok

19:00  + Herceg Pál

GARTA

Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A Nagytemplomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét. Az elsőt ünnepélyesen a jövő vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk. A Gartai templomban október 3-tól az esti szentmisék előtt fél 6 órakor imádkozzuk a Szentolvasót.

Szeptember 24. VASÁRNAP

9:30 + Tálos József édesapa

Szeptember 25. HÉTFŐ

18:00  Beteg Bálint gyógyulásáért

Szeptember 27. SZERDA

18:00  + Nagy István édesapa Molnár Katalin édesanya és fiuk József

Szeptember 28. CSÜTÖRTÖK

18:00 + Tóth Imre édesapa 11. évforfulója és élő Házastársa

Szeptember 29.  PÉNTEK

18:00  + Hoffer József és Szaradics Terézia szülők

Szeptember 30.  SZOMBAT

18:00   + Imre és Terézia szülők és fiuk Imre

Október 1-től, vasárnaptól az esti szentmisék, vasárnap és hétköznap egy órával korábban, este 6 órakor kezdődnek a Nagytemplomban. Pénteken még este fél 6-kor lesz itt Házhelyben a szentmise. Előtte 5 órakor imádkozzuk a Szentolvasót.

Szeptember 22. PÉNTEK

17:30    + Szerető férj, testvér és rokon

Szeptember 24. VASÁRNAP

8:00 + Jó feleség, édesanya

Október 1-től, vasárnaptól az esti szentmisék, vasárnap és hétköznap egy órával korábban, este 6 órakor kezdődnek a Nagytemplomban. Szombaton még este fél 6-kor lesz itt a Ferences templomban a szentmise.

Szeptember 23. SZOMBAT

17:30 + Fekete István

Szeptember 24.  VASÁRNAP

11:30 + Brúnó atya

Szeptember 30. SZOMBAT

17:30 + János és Herta

Október 1. VASÁRNAP

11:30 Rácz család + tagjai

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

Kedden este 7 órakor lesz a szentmise.

Szeptember 24. VASÁRNAP

11:00  + Török Géza férj, édesapa, nagyapa