KAPUVÁR -  Évközi 26. vasárnap

Ma du. 2 órakor a Szentolvasó imában a Szentírásért, Istennek hozzánk szóló üzenetéért adunk hálát. Minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba.
Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét. Az elsőt ünnepélyesen csütörtökön fél 6 órakor imádkozzuk.
Az esti szentmisék csütörtöktől este 6 órakor kezdődnek!
Kedden Szent Mihály, Szent Gábor és Szent Rafael főangyalok ünnepe lesz, csütörtökön a Gyermek Jézusról nevezett Szent Teréz szűz és egyháztanítóra, pénteken az Őrzőangyalokra emlékezünk.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez szokott időben, délelőtt megyünk.
A jövő vasárnap a Házhely-i templom évi szentségimádása napja lesz. Du. 2-3-ig lesz közös szentségimádásunk! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen közösen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust! A jövő vasárnap a Nagytemplomban nem lesz 2 órakor litánia csak Házhelyben!!
A jövő vasárnap Hálaadó vasárnap lesz, amikor hálát adunk Istennek a jó termésért. Az ünnepi hálaadó szentmisét este 6 órakor tartjuk. Jöjjünk el minél többen, és közösen adjunk hálát Istennek nagy jótéteményeiért!
A jövő vasárnap de. 10 órakor a Katolikus Iskola 4.a osztályos gyermekei járulnak először a szentáldozáshoz. Imádkozzunk értük, hogy Istennek hűséges gyermekei maradhassanak!
A pápák 1618 óta kérik a keresztények imáit és adományait nagyböjtben a Szentföldön élő keresztények támogatására. A Katolikus Egyház világszerte minden évben, s az utóbbi esztendőkben hazánkban is megrendezi e gyűjtést. Idén a jövő vasárnap az ország valamennyi templomában a szentmisék perselypénzét e célra fordítják.
Szerdánként este fél 7 és fél 8 között Szentségimádást tartunk a Nagytemplomban, lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!
A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia járványügyi rendelkezései:
Kérjük a liturgikus eseményeken a járványügyi előírások betartását!

Szept. 26. SZOMBAT

11:00 KERESZTELŐ  Orsós Ferenc Szelim

18:00  + Henye Mihály és Bársony nagyszülők

HÁZHELY - Évközi 24. vasárnap

Ma du. 2 órakor a Szentolvasó imában a Szentírásért, Istennek hozzánk szóló üzenetéért adunk hálát a Nagytemplomban. Minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba.
Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A Nagytemplomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét. Az elsőt ünnepélyesen kedden fél 6 órakor imádkozzuk.
Itt Házhelyben pénteken a szentmise előtt imádkozzuk a Rózsafüzért.
Az esti szentmisék csütörtöktől este 6 órakor kezdődnek a Nagytemplomban!
A jövő vasárnap Hálaadó vasárnap lesz, amikor hálát adunk Istennek a jó termésért. Az ünnepi hálaadó szentmisét reggel 8 órakor tartjuk. Jöjjünk el minél többen, és közösen adjunk hálát Istennek nagy jótéteményeiért!
Pénteken este fél 5 órakor lesz szentmise, előtte fél 4-kor a Szentolvasót imádkozzuk..

Szept. 25. PÉNTEK

17:30 + Jó szülök és nagyszülők

Szept. 27. VASÁRNAP

Évk. 26. vasárnpa
8:00 + Jó édesapa

Okt. 2. PÉNTEK

16:30 + Nagy Géza és felesége és nagyszülők

Okt. 4. VASÁRNAP

Évk. 27. vasárnpa
8:00  + Ferenc és Terézia jó szülők

Okt. 9. PÉNTEK

Okt. 11. VASÁRNAP

Évk. 28. vasárnpa

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.
A jövő vasárnap Hálaadó vasárnap lesz, amikor hálát adunk Istennek a jó termésért. Az ünnepi hálaadó szentmisét de. fél 10 órakor tartjuk. Jöjjünk el minél többen, és közösen adjunk hálát Istennek nagy jótéteményeiért!

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCES - Évközi 26. vasárnap

Az esti szentmisék csütörtöktől este 6 órakor kezdődnek a Nagytemplomban! Itt a Ferences templomban szombatonként fél 5 órakor lesz a szentmise.
A jövő vasárnap Hálaadó vasárnap lesz, amikor hálát adunk Istennek a jó termésért. Az ünnepi hálaadó szentmisét este 6 órakor tartjuk a Nagytemplomban. Jöjjünk el minél többen, és közösen adjunk hálát Istennek nagy jótéteményeiért!
Szerdánként este fél 7 és fél 8 között Szentségimádást tartunk a Nagytemplomban, csütörtökönként este a szentmise előtt fél 7-kor a Szentolvasót imádkozzuk. Lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságainkba!

Szept. 26. SZOMBAT

Évközi 26. vasárnap-előesti szentmise
17:30   + Fekete István

Szept. 27. VASÁRNAP