Évközi 26. vasárnap  - Kapuvár

Ma du. 2 órakor a Szentolvasó imában a Szentírásért, Istennek hozzánk szóló üzenetéért adunk hálát. Minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba.
Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét. Az elsőt ünnepélyesen pénteken fél 6 órakor imádkozzuk.
Az esti szentmisék péntektől este 6 órakor kezdődnek, csütörtökön még este 7 órakor kezdődik!
Hétfőn Páli Szent Vincére emlékezünk, szerdán Szent Mihály, Szent Gábor és Szent Rafael főangyalok ünnepe lesz, pénteken a Gyermek Jézusról nevezett Szent Teréz szűz és egyháztanítóra, szombaton az Őrzőangyalokra emlékezünk.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez szokott időben, délelőtt megyünk.
A jövő vasárnap a Házhely-i templom évi szentségimádása napja lesz. Du. 2-3-ig lesz közös szentségimádásunk! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen közösen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust! A jövő vasárnap a Nagytemplomban nem lesz 2 órakor litánia csak Házhelyben!!
Kedden este fél 7 órakor a Fiatalok és a Gyermekek Szentolvasóját imádkozzuk templomunkban.
Hálásan megköszönjük mindazoknak, eleget tettek ebben az évben is egyházközségi hozzájárulásuknak, az egyházi adónak, nagymértékben támogatták templomainkat és egyházközségünket. Ugyanakkor nagy szeretettel kérjük, hogy akik ennek még nem tettek eleget, azok a plébánián a hivatali órákban megtehetik. Majd szokás szerint a Képviselőtestület tagjai felkeresik a házaknál azokat, akiknek még rendezni kell egyházközségi támogatásukat! Hálásan köszönjük megértésüket!
Ma a 9 órai szentmise után megbeszélést tartunk a plébánián a Plébániai Tanácsadó Testület korábbi és új tagjainak. Szeretettel hívjuk és várjuk őket!
Szombaton este 6 órakor a Nagytemplomban gitáros szentmise lesz, melyre szeretettel várjuk a gyermekeket és a fiatalokat!

Szeptember 25. SZOMBAT

7:00 Szeretet társulat élő és + tagjai

Október 2. SZOMBAT

A Gyermek Jézusról nevezett (Lisieux-i) Szent Teréz, szűz és egyháztanító
7:00 + Varga B. István és neje Rozália jó szülők.
16:00 ESKÜVŐ

18:00 + Henye Mihály jó édesapa és Bársony nagyszülők

Házhely

Pénteken fél 5-kor a szentmise, előtte 4 órakor imádkozzuk a Szentolvasót.

Szeptember 24. PÉNTEK

Szent Gellért püspök
17:30   + Jó szülők

Szeptmebr 26. VASÁRNAP

Évközi  26. vasárnap
8:00 + Németh István és felesége jó szülők és szüleik

Október 1. PÉNTEK

A Gyermek Jézusról nevezett (Lisieux-i) Szent Teréz, szűz és egyháztanító
16:30   + Jó szülők

Október 3. VASÁRNAP

Évközi  27. vasárnap
8:00 + Ágota és Imre jó szülők és leányuk Ágota

Október 8. PÉNTEK

Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya, Magyarország főpátrónája
16:30  + Nagy Géza és felesége és jó szülők

Október 10. VASÁRNAP

Évközi  28. vasárnap
8:00 + Jó édesapa

Öntésmajor

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

Tőzeggyármajor

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Ferences

Az esti szentmisék péntektől este 6 órakor kezdődnek a Nagytemplomban, csütörtökön még este 7 órakor kezdődik! Szombaton már fél 5 órakor lesz a szentmise a Ferences templomban.

Szeptember 25. SZOMBAT

Évközi 26. vasárnap - előesti szentmise
17:30  + Fekete István

Szeptember 26. VASÁRNAP