KAPUVÁR - ÉVKÖZI 26. VASÁRNAP

Ma du. 2 órakor a Szentolvasó imában a Szentírásért, Istennek hozzánk szóló üzenetéért adunk hálát. Minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba.
Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét. Az elsőt ünnepélyesen szombaton fél 6 órakor imádkozzuk.
Hétfőtől megkezdődik a nagytemplom hangosításának a felújítása. Ezért a szentmisék rendje a következő módon alakul:
este 6 órakor
Az esti szentmisék csütörtöktől este 6 órakor kezdődnek!
Kedden Páli Szent Vincére emlékezünk, csütörtökön Szent Mihály, Szent Gábor és Szent Rafael főangyalok ünnepe lesz, pénteken Szent Jeromos áldozópap és egyháztanító, szombaton a Gyermek Jézusról nevezett Szent Teréz szűz és egyháztanító közbenjárását kérjük.
A jövő vasárnap a Házhely-i templom évi szentségimádása napja lesz. Du. 2-3-ig lesz közös szentségimádásunk! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen közösen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust! A jövő vasárnap a Nagytemplomban nem lesz 2 órakor litánia csak Házhelyben!!
Népszámlálás:  ,,2022. október 1. és november 28. között népszámlálás zajlik Magyarországon. A népszámlálás nagyon fontos esemény nemcsak Magyarország, de a magyar katolikusok életében is, ezért arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg a római katolikus/görög katolikus valláshoz tartozását." MKPK

Szeptember 24. SZOMBAT

7:00   + Mihály és Margit jó szülők

18:00    + Jó édesapa

este 6 órakor
Az esti szentmisék csütörtöktől este 6 órakor kezdődnek, Házhelyben fél 5-kor!
Pénteken fél 5-kor a szentmise.

Szeptember 23.  PÉNTEK

17:30  + Szeretett férj, testvér és rokon

Szeptember 25. VASÁRNAP

Évközi 26. vas
8:00 + Jó feleség, édesanya

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

este 6 órakor
Az esti szentmisék csütörtöktől este 6 órakor kezdődnek!

Szeptember 24. SZOMBAT

Écközi 26. vasárnap - előesti szentmise
17:30 + Fekete István

Szeptember 25. VASÁRNAP