KAPUVÁR

Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen, hétfőn, kedden és csütörtökön vetítéssel. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét.
Hétfőn a Szent Őrzőangyalok, szerdán Assisi Szent Ferenc, szombaton Rózsafüzér királynőjének emléknapja lesz, a jövő vasárnap a Boldogságos Szűz Máriát, mint a Magyarok Nagyasszonyát ünnepeljük.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez szokott időben, délelőtt megyünk. Kérjük, jelentsék betegeiket, hogy Jézus vigasztaló és megerősítő szentségeiben részesülhessenek.
A jövő vasárnap a Házhely-i templom évi szentségimádása lesz. Du. 2-3-ig lesz közös szentségimádásunk! Hozzuk meg áldozatunkat és  minél többen közösen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust! A jövő vasárnap a Nagytemplomban nem lesz 2 órakor litánia!!
A jövő évi kalendárium, kis és nagyalakú naptárak megérkeztek a plébániára. Megvásárolhatók a hivatali órákban, a plébánia hivatalában.

Szeptember 30.  SZOMBAT

7:00  + Szülők és nagyszülők és rokonok

19:00  + Herceg Pál

7:30    + Jó édesapa és édesanya

9:00 + Szakács Imre édesapa és Bársony Ilona édesanya

18:00 + Németh Anna édesanya

Október 2. HÉTFŐ

7:00  + Jó szülők, Imre és István fiuk és nagyszülők

7:00 ++ Benkő Gyuláné

Október 4. SZERDA

7:00   + Édesapa és fia

Október 5. CSÜTÖRTÖK

7:00  + Jó szülők és fiuk

18:00  + jó Szülők és Sándor gyermek

Október 6. PÉNTEK

7:00  Szeretet társulat élő és + tagjai

Október 7.  SZOMBAT

7:00  + Jó édesapa

18:00  + Ferenc és Terézia jó szülők

GARTA

Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. Hétköznaponként este a szentmise előtt fél 6-kor minél többen imádkozzuk közösen.
Szerdán Assisi Szent Ferenc, szombaton Rózsafüzér királynőjének emléknapja lesz, a jövő vasárnap a Boldogságos Szűz Máriát, mint a Magyarok Nagyasszonyát ünnepeljük.
A jövő évi kalendárium, kis és nagyalakú naptárakat majd november végén a miseíratásakor lehet megvásárolni.

9:30 + Kocsis László és Simon Anna szülők

Október 2. HÉTFŐ

18:00 + Kiss János és Molnár Anna jó szülők

Október 4. SZERDA

18:00 Gartai halottak

Október 5. CSÜTÖRTÖK

Október 6.  PÉNTEK

18:00  Rózsafűzér Társulat élő és + tagjai

Október 7.  SZOMBAT

18:00  + Piroska édesanya

A jövő vasárnap a Boldogságos Szűz Máriát, mint a Magyarok Nagyasszonyát ünnepeljük.
Pénteken este fél 5-kor lesz a szentmise, előtte a Szentolvasót imádkozzuk.

Szeptember 29. PÉNTEK

17:30    + Jó szülők

Október 1. VASÁRNAP

8:00  + Horváth Gyula és felesége Anna és Gyula fiuk

Szombaton este fél 5-kor lesz a szentmise.

Szeptember 30. SZOMBAT

17:30 + János és Herta

11:30 Rácz család + tagjai

Október 7. SZOMBAT

16:30  + Erzsébet jó testvér

Október 8. VASÁRNAP

11:30  + István édesapa

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A templomban keddenként este fél 6-kor imádkozzuk minél többen közösen.
Kedden este 6 órakor lesz a szentmise, előtte 5 órától lesz irodai szolgálat.

Október 1. VASÁRNAP

11:00   + Horváth szülők