KAPUVÁR - Évközi 27. vasárnap - Október 6.

Ma a Házhely-i templom évi szentségimádása napja van. Du. 2-3-ig lesz közös szentségimádásunk! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen közösen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust! Ma a Nagytemplomban nem lesz 2 órakor litánia csak Házhelyben!!
Hétfőn a Rózsafüzér Királynőjének, pénteken Szent XXIII. János pápának emléknapja lesz. Kedden Szűz Máriát,  a Magyarok Nagyasszonyát ünnepeljük.
Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen, hétfőn, kedden és csütörtökön vetítéssel. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét.
Kedden este a Szentolvasó után Biblia órát tartunk a plébánián. Szeretettel várjuk azokat, akik mélyebb ismereteket szeretnének kapni az Isten nekünk szóló üzenetéről, akik a hitükben szeretnének megerősödni és fejlődni. A tanév során hetente tartjuk a bibliaórákat.
Október 12., szombat: TEMPLOMSZENTELÉS napja. Ünnepi szentmise a felújított templom megáldásával este 6 órakor Dr. VERES ANDRÁS megyéspüspök vezetésével.

Okt. 5. SZOMBAT

07:00 + Vercseg szülők

16:45 ESKÜVŐ Kő Krisztián - Pap Anita

18:00 + Megyesi János és Nagy Gizella jó szülők

Évk. 27. vas.
Fél 8  + Jó Szülők és Fiuk

09:00 + jó Szülők

10:00 KERESZTELŐ  - Szerencse Eszter

18:00  + Frida jó gyermek

Okt. 7. HÉTFŐ

Rózsafüzér Kárálynője
7:00 + József és Anna jó szülők

Okt. 8.  KEDD

Magyarok Nagyasszonya
07:00 +jó Szülők és Nagyszülők

13:30 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Vargyas Lajosné (Margit)(SZENTKERESZT TEMETŐ)

Okt. 9. SZERDA

Okt. 10.  CSÜTÖRTÖK

15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Török Gézáné (Katalin)(SZENTKERESZT TEMETŐ)

18:00  +Varga testvérek

Okt. 11. PÉNTEK

07:00 +István és Ilona jó szülők

Okt. 12. SZOMBAT

07:00  +jó Édesapa

18:00 TEMPLOMMEGÁLDÁS

HÁZHELY - Évközi 27. vasárnap - Okt. 6.

Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A Nagytemplomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét. Az elsőt ünnepélyesen hétfőn fél 6 órakor imádkozzuk.
Itt Házhelyben pénteken a szentmise előtt imádkozzuk a Rózsafüzért.
Pénteken este fél 5 órakor lesz szentmise.

Okt. 4. PÉNTEK

fél 5 + Nagy Géza és felesége és szülők

8:00 + Ferenc és Terézia jó szülők

14:00 SZENTSÉGIMÁDÁS

Szept. 11. PÉNTEK

fél 5 Hálából

Okt. 13. VASÁRNAP

8:00 + jó Szülők

Okt. 18. PÉNTEK

fél 5 + Antal és Mária jó szülők és családtagok

Okt. 20. VASÁRNAP

8:00 + jó Szülők

Okt. 25. PÉNTEK

fél 5 + !!!

Okt. 27. VASÁRNAP

8:00 +jó Szülők  és meghalt Hollós jó szülők

Szombaton du. 3 órakor áldja meg felújított templomunkat Dr. Veres András megyéspüspök.
Ezért jövő vasárnap lesz mise templomunkban.

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11  órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK - Évközi 27. vasárnap - Okt. 6.

Okt. 5. SZOMBAT

Évközi 27. vasárnap előestje