KAPUVÁR -  Évközi 27. vasárnap

Ma a Házhely-i templom évi szentségimádása napja van. Du. 2-3-ig lesz közös szentségimádásunk! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen közösen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust! Ma a Nagytemplomban nem lesz 2 órakor litánia csak Házhelyben!!
Ma gyűjtést tartunk a Szentföldön élő keresztények támogatására. Hálásan köszönjük adományaikat!
Szerdán a Rózsafüzér Királynőjének, csütörtökön a Magyarok Nagyasszonyának ünnepe lesz.
Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen, hétfőn, kedden és csütörtökön vetítéssel. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét.
Kedden este 6 órakor az imádságról lesz tanítás Dávid atyával, szerdánként este 6 és 7 között Szentségimádást tartunk a Nagytemplomban, lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!
A jövő vasárnap de. 10 órakor a Pátzay és a Széchenyi iskola 4. osztályos gyermekei járulnak először a szentáldozáshoz. Imádkozzunk értük, hogy Istennek hűséges gyermekei maradhassanak!
Szombaton – 10-én - de. 10 órára várjuk a 10-es fiatalokat – akik október 24-én fognak bérmálkozni - a Nagytemplomba megbeszélésre és próbára. Feltétlenül várjuk őket!
A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia járványügyi rendelkezései:
Kérjük a liturgikus eseményeken a járványügyi előírások betartását!

Okt. 3. SZOMBAT

18:00   + Varga szülők

Okt. 9. PÉNTEK

7:00   + József és Anna jó szülők

14:30 TEMETÉS Nagy Jánosné (Terézia)

Okt. 10. SZOMBAT

7:00    + Jó szülők és fiuk

11:00 ESKÜVŐ  Demkó Attila - Henye Anikó

18:00  + Ferenc és Terézia jó szülők​

HÁZHELY - Évközi 27. vasárnap

Pénteken este fél 5 órakor lesz szentmise, előtte fél 4-kor a Szentolvasót imádkozzuk..

Okt. 2. PÉNTEK

16:30 + Nagy Géza és felesége és nagyszülők

Évk. 27. vasárnpa
8:00  + Ferenc és Terézia jó szülők

Okt. 9. PÉNTEK

Okt. 11. VASÁRNAP

Évk. 28. vasárnpa

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCES - Évközi 27. vasárnap

Okt. 3. SZOMBAT