KAPUVÁR - ÉVKÖZI 27. VASÁRNAP

Ma a Házhely-i templom évi szentségimádása napja van. Du. 2-3-ig lesz közös szentségimádásunk! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen közösen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust! Ma a Nagytemplomban nem lesz 2 órakor litánia csak Házhelyben!!
Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A Ferences templomban imádkozzuk hétfőn, kedden és szerdán este fél 6-kor, csütörtökön, pénteken, szombaton és vasárnap a Nagytemplomban. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét.
este 6 órakor
Kedden Assisi Szent Ferenc, pénteken a Rózsafüzér Királynőjének, szombaton a Magyarok Nagyasszonyának ünnepe lesz.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez szokott időben, délelőtt megyünk. Kérjük, jelentsék betegeiket, hogy Jézus vigasztaló és megerősítő szentségeiben részesülhessenek.
Népszámlálás: ,,2022. október 1. és november 28. között népszámlálás lesz Magyarországon. A népszámlálás nagyon fontos esemény nemcsak Magyarország, de a magyar katolikusok életében is, ezért arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg a római katolikus/görög katolikus valláshoz tartozását." MKPK

Október 1. SZOMBAT

7:00    + Jó édesapa

18:00 + Henye Mihály jó édesapa és Bársony nagyszülők

este 6 órakor
Pénteken fél 5-kor a szentmise.

Szeptember 30.  PÉNTEK

Szent Jeromos áldozópap és egyháztanító

Október 2. VASÁRNAP

Évközi 27. vas
8:00  + Horváth Gyula és felesége Anna és Gyula fiuk​

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

este 6 órakor
Pénteken fél 5-kor a szentmise.

Október 1. SZOMBAT

Écközi 27. vasárnap - előesti szentmise