KAPUVÁR -  Évközi 28. vasárnap

Nagyon örültünk annak, hogy az elmúlt vasárnap olyan szép számban vettek részt   a Házhely-i templom évi szentségimádásán és egész héten a Rózsafüzéreken. Ma a Nagytemplomban du. 2 órakor imádkozzuk a Szentolvasót, hét közben pedig este fél 6-kor!
Csütörtökön Avilai Szent Teréz szűzre, szombaton Antiochiai Szent Ignác püspök és vértanúra emlékezünk.
A jövő vasárnap missziós vasárnap lesz. A perselybe tett adományokat azok munkájának a segítésére küldjük el, akik az egyház világméretű missziós munkájának végzése során meglehetősen nehéz körülmények között végzik munkájukat, akik üldöztetéseknek is ki vannak téve, és akik közül évente többen is életüket adják hitünk terjesztése közben.
Az előző esztendőben, az Egyházmegyében a Missziós gyűjtés eredménye 8.823.675 Ft volt.
Kedden, 13-án a Ferences templomban de. 9 órakor lesz a fatimai szentmise. Minél többen köszöntsük a Fatimai Szent Szüzet! A szentmisét Dr. Szaradits József atya vezeti.
Szombaton, 17-én szeretettel várjuk a bérmálkozásra jelentkezett fiatalokat az első találkozásra, de. 10 órára a Plébániára, azokat, akik nem egyházi fenntartási középiskolába, és a Páli Szent Vince Gimnázium 9.b osztályába járókat.
Kedden este 6 órakor Dávid atya tanúságtétele lesz életéről és hívatásáról, szerdánként este 6 és 7 között Szentségimádást tartunk a Nagytemplomban, lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia járványügyi rendelkezései:
Kérjük a liturgikus eseményeken a járványügyi előírások betartását!

Okt. 10. SZOMBAT

14:30 ESKÜVŐ Papp László - Göcsei Judit

18:00  + Szülők és jó édesapa

HÁZHELY - Évközi 28. vasárnap

Szombaton, 17-én szeretettel várjuk a bérmálkozásra jelentkezett fiatalokat az első találkozásra, de. 10 órára a Plébániára, azokat, akik nem egyházi fenntartási középiskolába, és a Páli Szent Vince Gimnázium 9.a osztályába járókat.
Pénteken este fél 5 órakor lesz szentmise, előtte fél 4-kor a Szentolvasót imádkozzuk..

Okt. 9. PÉNTEK

Okt. 11. VASÁRNAP

Évk. 28. vasárnpa

Okt. 16. PÉNTEK

Okt. 18. VASÁRNAP

Évk. 29. vasárnpa
8:00 + János édesapa, nagyapa

Okt. 23. PÉNTEK

Okt. 25. VASÁRNAP

Évk. 28. vasárnpa
8:00  + Jó szülők

Okt. 30. PÉNTEK

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.
A jövő vasárnap lehet befizetni az egyházközségi hozzájárulást de. 9 órától.

FERENCES - Évközi 28. vasárnap

Okt. 10. SZOMBAT