Évközi 28. vasárnap  - Kapuvár

Nagyon örültünk annak, hogy az elmúlt vasárnap olyan szép számban vettek részt   a Házhely-i templom évi szentségimádásán és egész héten a Rózsafüzéreken. Ma a Nagytemplomban du. 2 órakor imádkozzuk a Szentolvasót, hét közben pedig este fél 6-kor!
Szerdán, 13-án a Ferences templomban de. 9 órakor lesz a fatimai szentmise. Minél többen köszöntsük a Fatimai Szent Szüzet!
Pénteken Avilai Szent Teréz szűzre, szombaton Antiochiai Szent Ignác püspök és vértanúra emlékezünk.
A jövő vasárnap missziós vasárnap lesz. A perselybe tett adományokat azok munkájának a segítésére küldjük el, akik az egyház világméretű missziós munkájának végzése során meglehetősen nehéz körülmények között végzik munkájukat, akik üldöztetéseknek is ki vannak téve, és akik közül évente többen is életüket adják hitünk terjesztése közben.
A bérmálkozó fiataloknak, hogy október 16-án szombaton lesz az első felkészítő találkozás a plébánián. Fél 10-kor a PSZV Kat. Iskola 9.a osztályának, a 9b-nek az iskolában hittanóra keretében történik a felkészítés. 11 órakor pedig azoknak, akik más iskolába járnak, kapuváriak és vidékiek egyaránt. Szeretettel várjuk őket!
Az Ars Camerata kórus nem október 24-én, hanem a jövő vasárnap az esti szentmisén fog énekelni.

Október 9. SZOMBAT

Alacoque Szent Margit Mária, szűz

18:00   + Szülők és jó édesapa

Házhely

Pénteken fél 5-kor a szentmise, előtte 4 órakor imádkozzuk a Szentolvasót.

Október 8. PÉNTEK

Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya, Magyarország főpátrónája
16:30  + Nagy Géza és felesége és jó szülők

Október 10. VASÁRNAP

Évközi  28. vasárnap
8:00 + Jó édesapa

Október 15. PÉNTEK

A Jézusról nevezett (Avilai) Szent Teréz, szűz és egyháztanító
16:30   + Németh Géza és Licskai Anna jó szülők

Október 17. VASÁRNAP

Évközi  29. vasárnap
8:00  + Jó szülők

Október 22. PÉNTEK

Szent II. János Pál pápa
16:30    + Tóth János és Kiss és Tóth szülők

Október 24. VASÁRNAP

Évközi  30. vasárnap
8:00  + Göndöcs Géza jó édesapa és + családtagjai

Öntésmajor

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

Tőzeggyármajor

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Ferences

Nagyon örültünk annak, hogy az elmúlt vasárnap olyan szép számban vettek részt   a Házhely-i templom évi szentségimádásán és egész héten a Rózsafüzéreken. Ma a Nagytemplomban du. 2 órakor imádkozzuk a Szentolvasót, hét közben pedig este fél 6-kor!

Október 9. SZOMBAT

Évközi 28. vasárnap - előesti szentmise