KAPUVÁR - ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP

Nagyon örültünk annak, hogy az elmúlt vasárnap olyan szép számban vettek részt   a Házhely-i templom évi szentségimádásán és egész héten a Rózsafüzéreken. Ma a Nagytemplomban du. 2 órakor imádkozzuk a Szentolvasót, hét közben pedig este fél 6-kor!
Csütörtökön, 13-án a Ferences templomban de. 9 órakor lesz a fatimai szentmise. Minél többen köszöntsük a Fatimai Szent Szüzet!
Szombaton Avilai Szent Teréz szűzre emlékezünk.

A szentmisék rendje a héten is következő módon alakul:
Népszámlálás: ,,2022. október 1. és november 28. között népszámlálás lesz Magyarországon. A népszámlálás nagyon fontos esemény nemcsak Magyarország, de a magyar katolikusok életében is, ezért arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg a római katolikus/görög katolikus valláshoz tartozását." MKPK
Véradás lesz a Katolikus Iskolaközpont Gimnáziumi épületében csütörtökön du. 4 és 6 óra között. Nagyon kérik, hogy aki teheti, vegyen részt ezen a véradáson, hiszen nagyok sok embernek szüksége van rá. Gondoljunk Jézus szavaira: „Amit egynek tesztek, nekem teszitek!”

Október 8. SZOMBAT

7:00   + Horváth és Szűcs nagyszülők

18:00 + Ferenc és Teréz jó szülők

A szentmisék rendje a héten is következő módon alakul:
Pénteken fél 5-kor a szentmise.

Október 7.  PÉNTEK

16:30   + jó Szülők

Október 9. VASÁRNAP

Évközi 28. vas
8:00 + Jó édesapa

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Október 8. SZOMBAT

Écközi 28. vasárnap - előesti szentmise