KAPUVÁR

Nagyon örültünk annak, hogy az elmúlt vasárnap olyan szép számban vettek részt  a Házhely-i templom évi szentségimádásán
Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét.
Kedden Antiochiai Szent Ignác püspök és vértanú, szerdán Szent Lukács evangélista, szombaton Boldog IV. Károly király emléknapja lesz.
Kirándulást Szervezünk Budapestre a Zene Házába és a Városliget nevezetességeinek megtekintésére, október 26-án, csütörtökön.  Az útiköltség belépőkkel 9.000 Ft-ba kerül. Jelentkezni csütörtöktől lehet a plébánián reggel 8 órától.
A jövő vasárnap missziós vasárnap lesz, amikor azért imádkozunk, hogy minél többen meghallják és kövessék Jézus hívó szavát.  Egyben gyűjtést is tartunk a missziók javára, hálásan köszönjük előre is áldozatos adományaikat.
A jövő évi kalendárium, kis és nagyalakú naptárak megérkeztek a plébániára. Megvásárolhatók a hivatali órákban, a plébánia hivatalában.
Már előre jelezzük a bérmálkozó fiataloknak, hogy október 28-án szombaton lesz az első felkészítő találkozás a plébánián. De.  10 órakor azoknak a fiataloknak akik nem a Páli Szent Vince Gimnáziumba járnak, kapuváriaknak és vidékieknek egyaránt. Szeretettel várjuk őket! A misefüzetet hozzák magukkal.
Szombaton, október 21-én este a szentmisén szülői megbeszélést tartunk a leendő elsőáldozók szüleinek a Nagytemplomban. Szeretettel hívjuk és várjuk őket!

Október 14.  SZOMBAT

7:00  + Fogarasi Péter férj, édesapa, nagyapa és hozzátartozók

18:00  + Henye Mihály jó édesapa és Bársony nagyszülők

7:30 + Horváth és Szücs nagyszülők

9:00 + András szerető férj, és jó édesapa, szülők és testvérek

18:00 + Szülők és jó édesapa

Október 16. HÉTFŐ

7:00 + József édesapa

7:00 + Szülők és hozzátartoztók

Október 18. SZERDA

7:00  + József jó édesapa

Október 19. CSÜTÖRTÖK

7:00 + jó Édesapa

18:00   + dr. Kiss Annamária

Október 20. PÉNTEK

7:00 + Jó szülők Gyula és Anna

Október 21.  SZOMBAT

7:00 + Horváth János

18:00 + István édesapa és hozzátartozói

GARTA

Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. Hétköznaponként este a szentmise előtt fél 6-kor minél többen imádkozzuk közösen.
Már előre jelezzük a bérmálkozó fiataloknak, hogy október 28-án szombaton lesz az első felkészítő találkozás a Gartai plébánián. De.  11 órakor azoknak a fiataloknak akik nem a Páli Szent Vince Gimnáziumba járnak, kapuváriaknak és vidékieknek egyaránt. Szeretettel várjuk őket! A misefüzetet hozzák magukkal.
A jövő évi kalendárium, kis és nagyalakú naptárakat majd november végén a miseíratásakor lehet megvásárolni.
Kirándulást Szervezünk Budapestre a Zene Házába és a Városliget nevezetességeinek megtekintésére, október 26-án, csütörtökön.  Az útiköltség belépőkkel 9.000 Ft-ba kerül. Jelentkezni csütörtöktől lehet a plébánián reggel 8 órától.

9:30  + Szücs János édesapa 2. évfordulója

Október 16. HÉTFŐ

18:00 + Rédecsi János édesapa

Október 18. SZERDA

18:00 + Sára édesanya

Október 19. CSÜTÖRTÖK

Október 20.  PÉNTEK

18:00 + István és Irén szülők

Október 21.  SZOMBAT

18:00 + László testvér

Pénteken este fél 5-kor lesz a szentmise, előtte a Szentolvasót imádkozzuk.

Október 13. PÉNTEK

17:30 + Jó szülők és gyermekeik

Október 15. VASÁRNAP

8:00 + Szabó László és felesége jó szülők

Október 14. SZOMBAT

16:30 + Géza édesapa

11:30  + Mariann jó testvér

Október 21. PÉNTEK

16:30 + Imre és Mária jó szülők

Október 22. VASÁRNAP

11:30  + Szédelyi István édesapa, férj, nagyapa

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A templomban keddenként este fél 6-kor imádkozzuk minél többen közösen.
Kirándulást Szervezünk Budapestre a Zene Házába és a Városliget nevezetességeinek megtekintésére, október 26-án, csütörtökön. Az útiköltség belépőkkel 9.000 Ft-ba kerül. Jelentkezni csütörtöktől lehet a plébánián reggel 8 órától.

Október 15. VASÁRNAP

11:00 + Szülők