KAPUVÁR - Évközi 29. vasárnap - Október 20.

Ma missziós vasárnap van, a missziók javára gyűjtünk. A perselybe tett adományokat azok munkájának a segítésére küldjük el, akik az egyház világméretű missziós munkájának végzése során meglehetősen nehéz körülmények között végzik munkájukat, akik üldöztetéseknek is ki vannak téve, és akik közül évente többen is életüket adják hitünk terjesztése közben.
Ma du. 2 órakor Szentolvasót imádkozunk! A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét.
Kedden Szent II. János Pál pápa, szerdán Kapisztrán Szent János áldozópap, pénteken Szent Mór püspök emléknapja lesz.
Szerdán, 23-án  nemzeti ünnepünk lesz, a városi megemlékezés az 56-os emlékműnél, a templom mellett lesz 22-én, kedden du. 5 órakor.  Minél többen kapcsolódjunk be közös megemlékezésünkbe. A Rózsafüzér a megemlékezés után kezdődik. A Szentolvasó imádságot hazánkért ajánljuk fel.

Okt. 19. SZOMBAT

07:00  + jó Szülők

11:30 KERESZTELŐ - Kleizer Tímea Molli

18:00  +Szülők és jó édesapa

Évk. 28. vas. - Missziós vasárnap
Fél 8  + jó Keresztszülők

09:00 + Vendel és Veronika jó nagyszülők

10:00 KERESZTELŐ  Bognár-Barzsó Vendel

14:00 LITÁNIA

18:00  +László testvér

Okt. 21. HÉTFŐ

7:00 + Horváth János

Okt. 22.  KEDD

Szent II. János Pál pápa emléknapja
07:00 + jó Férj, Édesapa

13:30 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Göndöcs Imre  (SZENTKERESZT TEMETŐ)

15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS  - Bognár László
(SZENTKERESZT TEMETŐ)

Okt. 23. SZERDA

Kapisztrán Szent János áldozópap emléknapja
07:00  + jó Szülők és Imre fiuk

Okt. 24. CSÜTÖRTÖK

7:00   +Kiss Gy János és Mária nővére és családja

14:30 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Horváth Ferencné (Malvin)  (SZENTKERESZT TEMETŐ)

18:00  + jó Varga szülők

Okt. 25. PÉNTEK

Szent Mór püpök emléknapja
07:00 + János édesapa

15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Mester Jánosné (Irén)  (SZENTKERESZT TEMETŐ)

Okt. 26. SZOMBAT

07:00  + jó Szülők és József fiuk

11:00 KERESZTELŐ - Horváth Abigél

18:00 + Varga János édesapa és hozzátartozóik

HÁZHELY - Évközi 29. vasárnap - Okt. 20.

Ma missziós vasárnap van, amikor azért imádkozunk, hogy Isten üzenete minél több emberhez eljusson. Egyben gyűjtést is tartunk a missziók javára, hálásan köszönjük előre is áldozatos adományaikat.
Ma du. 2 órakor Szentolvasót imádkozunk a Nagytemplomban! A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét.
Pénteken este fél 5 órakor lesz szentmise, előtte 4 órakor Rózsafüzért imádkozunk.

Okt. 18. PÉNTEK

Szent Lukács evangélista ünnepe
fél 5 + Antal és Mária nagyszülők és családtagok

8:00 + jó Szülőkért

Okt. 25. PÉNTEK

fél 5 + jó Munkatárs

Okt. 27. VASÁRNAP

8:00 + Hollós jó szülők

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11  órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK - Évközi 29. vasárnap - Okt. 20.

Okt. 19. SZOMBAT

Évközi 29. vasárnap előestje