KAPUVÁR -  Évközi 29. vasárnap

Ma missziós vasárnap van, a missziók javára gyűjtünk. A perselybe tett adományokat azok munkájának a segítésére küldjük el, akik az egyház világméretű missziós munkájának végzése során meglehetősen nehéz körülmények között végzik munkájukat, akik üldöztetéseknek is ki vannak téve, és akik közül évente többen is életüket adják hitünk terjesztése közben.
Ma du. 2 órakor Szentolvasót imádkozunk! A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét.
Szerdán Boldog IV. Károly király, csütörtökön Szent II. János Pál pápa, pénteken Kapisztrán Szent János áldozópap emléknapja lesz.
Szerdánként este 6 és 7 között Szentségimádást tartunk a Nagytemplomban, lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!
Pénteken, 23-án este 6 órára várjuk a szombaton bérmálkozó fiatalokat, hogy szentgyónásukat elvégezzék a Nagytemplomba.
A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia járványügyi rendelkezései:
Kérjük a liturgikus eseményeken a járványügyi előírások betartását!

Okt. 17. SZOMBAT

10:00 BÉRMÁLÁS

18:00 + László édesapa, nagyapa

HÁZHELY - Évközi 29. vasárnap

Ma du. 2 órakor Szentolvasót imádkozunk a Nagytemplomban! A Nagytemplomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét.
Pénteken este fél 5 órakor lesz ige-liturgia, előtte  4-kor a Szentolvasót imádkozzuk.

Okt. 16. PÉNTEK

Okt. 18. VASÁRNAP

Évk. 29. vasárnpa
8:00 + János édesapa, nagyapa

Okt. 23. PÉNTEK

Okt. 25. VASÁRNAP

Évk. 28. vasárnpa
8:00  + Jó szülők

Okt. 30. PÉNTEK

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.
Ma missziós vasárnap van, amikor azért imádkozunk, hogy Isten üzenete minél több emberhez eljusson. Egyben gyűjtést is tartunk a missziók javára, hálásan köszönjük előre is áldozatos adományaikat.

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCES - Évközi 29. vasárnap

Okt. 17. SZOMBAT