Évközi 29. vasárnap  - Kapuvár

Ma missziós vasárnap van, a missziók javára gyűjtünk. A perselybe tett adományokat azok munkájának a segítésére küldjük el, akik az egyház világméretű missziós munkájának végzése során meglehetősen nehéz körülmények között végzik munkájukat, akik üldöztetéseknek is ki vannak téve, és akik közül évente többen is életüket adják hitünk terjesztése közben.
Ma du. 2 órakor Szentolvasót imádkozunk! A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét.
Hétfőn Szent Lukács evangélista, csütörtökön Boldog IV. Károly király, pénteken Szent II. János Pál pápa, szombaton Kapisztrán Szent János áldozópap emléknapja lesz.
Szerda este 6 órakor Isten dicsőítő Szentségimádást tartunk a Nagytemplomban, lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!
Pénteken, 22-én este a Rózsafüzér előtt fél 5-kor lesz a városi megemlékezés az 56-os emlékműnél.
A jövő évi kalendárium, kis és nagyalakú naptárak megérkeztek a plébániára. Megvásárolhatók a hivatali órákban a plébánia hivatalában.
Örömmel hozzuk a Kedves Testvérek tudomására, hogy a torony felújítása – állami támogatásból és saját forrásból - megfelelő ütemben történi és október végére be is fejeződik. Ugyanakkor látjuk, hogy a tornyon lévő kereszt és annak gömbje felújításra szorul. Közel harminc éve aranyozva lett és most is így szeretnénk elkészíttetni. Ez többlet költséget jelent. Közel 900 ezer forintba kerül. Ehhez kérnénk a Kedves Testvérek anyagi segítségét, amelyet előre már meg is megköszönünk!

Október 16. SZOMBAT

7:00  + Jó édesapa

18:00   + László jó édesapa és nagyapa

Házhely

Ma du. 2 órakor Szentolvasót imádkozunk! A Nagytemplomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét.
Szerda este 6 órakor Istendicsőítő Szentségimádást tartunk a Nagytemplomban, lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!
Pénteken fél 5-kor a szentmise, előtte 4 órakor imádkozzuk a Szentolvasót.

Október 15. PÉNTEK

A Jézusról nevezett (Avilai) Szent Teréz, szűz és egyháztanító
16:30   + Németh Géza és Licskai Anna jó szülők

Október 17. VASÁRNAP

Évközi  29. vasárnap
8:00  + Jó szülők

Október 22. PÉNTEK

Szent II. János Pál pápa
16:30    + Tóth János és Kiss és Tóth szülők

Október 24. VASÁRNAP

Évközi  30. vasárnap
8:00  + Göndöcs Géza jó édesapa és + családtagjai

Október 29. PÉNTEK

16:30  + Kováts József férj, édesapa

Október 31. VASÁRNAP

Évközi  31. vasárnap
8:00   + Hollós szülők

Öntésmajor

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

Tőzeggyármajor

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Ferences

Október 16. SZOMBAT