KAPUVÁR - ÉVKÖZI 29. VASÁRNAP

Ma missziós vasárnap van, a missziók javára gyűjtünk. A perselybe tett adományokat azok munkájának a segítésére küldjük el, akik az egyház világméretű missziós munkájának végzése során meglehetősen nehéz körülmények között végzik munkájukat, akik üldöztetéseknek is ki vannak téve, és akik közül évente többen is életüket adják hitünk terjesztése közben.
Ma du. 2 órakor Szentolvasót imádkozunk! A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét.
Kedden Szent Lukács evangélista, pénteken Boldog IV. Károly király, szombaton Szent II. János Pál pápa emléknapja lesz.
A jövő évi kalendárium, kis és nagyalakú naptárak megérkeztek a plébániára. Megvásárolhatók a hivatali órákban a plébánia hivatalában.
Az Ars Camerata kórus  október 30-án, vasárnap az esti szentmisén fog énekelni.

A szentmisék rendje a héten is következő módon alakul:
Már előre jelezzük a bérmálkozó fiataloknak, hogy október 29-én szombaton lesz az első felkészítő találkozás a plébánián. Fél 10-kor a PSZV Kat. Iskola 9.a osztályának, a 9b-nek az iskolában hittanóra keretében történik a felkészítés. 11 órakor pedig azoknak, akik más iskolába járnak, kapuváriak és vidékiek egyaránt. Szeretettel várjuk őket! A misefüzetet hozzák magukkal.

Október 15. SZOMBAT

16:30   + jó Szülők és gyermekeik

Október 16. VASÁRNAP

Évközi 29. vas

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Október 15. SZOMBAT

Écközi 29. vasárnap - előesti szentmise