KAPUVÁR

Ma missziós vasárnap van, amikor azért imádkozunk, hogy minél többen meghallják és kövessék Jézus hívó szavát.  Egyben gyűjtést is tartunk a missziók javára, hálásan köszönjük előre is áldozatos adományaikat.
Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A templomban hétköznapokon este fél 6-kor, vasárnap du. 2 órakor imádkozzuk közösen. Minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát közös Rózsafüzérünkkel, átelmélkedve Jézus megváltó életét.
Hétfőn Kapisztrán Szent János áldozópapra, szerdán Szent Mór püspökre emlékezünk, szombaton Szent Simon és Szent Júdás Tádé apostolok ünnepe lesz..
A jövő vasárnap az esti 6 órai szentmisén az ARS CAMERATA  kórus énekel és utána rövid hangversenyt ad. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!
Jelezzük a bérmálkozó fiataloknak, hogy október 28-án szombaton lesz az első felkészítő találkozás a plébánián. De.  10 órakor azoknak a fiataloknak akik nem a Páli Szent Vince Gimnáziumba járnak, kapuváriaknak és vidékieknek egyaránt. Szeretettel várjuk őket! A misefüzetet hozzák magukkal.
Akik Budapestre kirándulnak kedden és csütörtökön, azoknak reggel 6 órakor lesz az indulás a Nagytemplom elől. A szentmise Budapesten lesz a Jáki kápolnában.

Október 21.  SZOMBAT

7:00 + Horváth János

18:00 + István édesapa és hozzátartozói

7:30  + Imre jó édesapa

9:00 + Jó keresztszülők István és Anna

18:00 + László jó testvér

Október 23. HÉTFŐ

7:00 + Jó férj és édesapa

Október 25. SZERDA

7:00  Szűzanya segítségéért

Október 26. CSÜTÖRTÖK

7:00 + Jó szülők és József fiuk

18:00 + Imre édesapa

Október 27. PÉNTEK

Október 28.  SZOMBAT

18:00  + Szücs Péter és Rozália jó szülők

GARTA

Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. Hétköznaponként este a szentmise előtt fél 6-kor minél többen imádkozzuk közösen.
Már előre jelezzük a bérmálkozó fiataloknak, hogy október 28-án szombaton lesz az első felkészítő találkozás a Gartai plébánián. De.  11 órakor azoknak a fiataloknak akik nem a Páli Szent Vince Gimnáziumba járnak, kapuváriaknak és vidékieknek egyaránt. Szeretettel várjuk őket! A misefüzetet hozzák magukkal.
Akik Budapestre kirándulnak kedden és csütörtökön, azoknak reggel 6 órakor lesz az indulás a Gartai templom elől. A szentmise Budapesten lesz a Jáki kápolnában.
A jövő évi kalendárium, kis és nagyalakú naptárak a sekrestyében megvásárolhatóak.
Kedden este a Rózsafüzér és a szentmise elmarad!
Csütörtökön este a szentmise fél órával korábban fél 6 órakor fog kezdődni!

9:30   + Kovács Ferenc édesapa

Október 23. HÉTFŐ

Október 25. SZERDA

18:00 + Kocsis László és Simon Anna szülők

Október 26. CSÜTÖRTÖK

17:30 + jó Szülők

Október 27.  PÉNTEK

18:00 + Sándor édesapa és Margit édesanya

Október 28.  SZOMBAT

18:00 + József édesapa, Terézia édesanya, gyermekeik József és László

Pénteken este fél 5-kor lesz a szentmise, előtte a Szentolvasót imádkozzuk.

Október 20. PÉNTEK

17:30 + Nagy Géza és felesége és nagyszülők

Október 22. VASÁRNAP

8:00 + Simon szülők

Október 21. SZOMBAT

16:30 + Imre és Mária jó szülők

11:30 + Szédelyi István édesapa, férj, nagyapa

Október 28. SZOMBAT

16:30 + Szülők és élő családtagok

Október 29. VASÁRNAP

11:30 + József és Rozália

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.
A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.
Két hét múlva vasárnap, november 5-én a szentmise előtt 10 órától lehet az egyházi hozzájárulást megfizetni és naptárat illetve kalendáriumot vásárolni.

VITNYÉD

Október hónapot az Egyház a Rózsafüzér imádkozásának szenteli. A templomban keddenként este fél 6-kor imádkozzuk minél többen közösen. A héten kedden nem tartunk a plébánián irodai szolgálatot.
Akik Budapestre kirándulnak kedden és csütörtökön, azoknak reggel háromnegyed 6 órakor lesz az indulás a Vitnyédi autóbusz megállóból. A szentmise Budapesten lesz a Jáki kápolnában.
Már előre jelezzük a bérmálkozó fiataloknak, hogy október 28-án szombaton lesz az első felkészítő találkozás a plébánián. De.  10 órakor azoknak a fiataloknak akik nem a Páli Szent Vince Gimnáziumba járnak, kapuváriaknak és vidékieknek egyaránt. Szeretettel várjuk őket! A misefüzetet hozzák magukkal.

Október 22. VASÁRNAP

11:00 + Kámán Lajosné Erzsébet édesanya 1 évforduló és szülei