KAPUVÁR - Évközi 3. vasárnap - Jan. 27.

Ma a 9 órai szentmise után megbeszélést tartunk a Plébániai Tanácsadó Testület tagjainak a plébánián. Szeretettel várjuk őket!
Szeretettel hívjuk a Kedves Testvéreket közös imádságra a Nagytemplomban du. 2 órakor, amikor a keresztények egységéért imádkozunk.
Kedden este 6 órakor Biblia órát tartunk a plébánián. Minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!
Szeretettel várjuk azoknak a fiataloknak a jelentkezését, akik ebben az évben kötnek házasságot. Már előre jelezzük, hogy a jegyes felkészítés a plébánián február 23, március 2, 9 és 16-án szombaton du. 5 órakor lesz. Szeretettel várjuk őket!
A héten a következő szenteket ünnepli az Egyház: hétfőn Aquinói Szent Tamás egyháztanítót, csütörtökön Bosco Szent János áldozópapot, vasárnap Szent Balázs püspök és vértanú emléknapja lesz. A jövő vasárnap a szentmisék végén közösen adjuk a Balázs áldást.
Szombaton Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz, reggel 7 órakor lesz szentmise. Az ünnepi szentmise gyertyaszenteléssel és körmenettel este 6 órakor kezdődik. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen az esti szentmisén vegyünk részt, kérjük a Tanácsadói Testület tagjait, hogy az első padokban foglaljanak majd helyet!
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét. Az ünnepi szentmise reggel 7 órakor kezdődik. Újra csak kérjük, jelentsék betegeiket, hogy Jézus vigasztaló és megerősítő szentségeiben részesüljenek!
Szerdán, reggel a szentmise után szedjük le a templom karácsonyfáit. Szeretettel várjuk a férfiak és asszonyok segítőkezeit!
Akik az elmúlt esztendőben előfizettek a Hitvallás egyházmegyei újságra, azok a januári ingyenes példányt a sekrestyében átvehetik.

Jan. 26.  SZOMBAT

07:00 + Dukai Imre unokatestvér

KERESZTELÉS

ESKÜVŐ

18:00 + jó Szülők

Fél 8  + András és Katalin jó szülők és leányuk Margit

09:00 + jó Szülők
10:00 Plébániai Tanácsadó Testületi megbeszélés

KERESZTELŐ

18:00 + Kalmár Ferenc és felesége jó szülők

Jan. 28.  HÉTFŐ

Jan. 29.  KEDD

07:00  + László jó hitvestárs

Jan. 30. SZERDA

07:00 A Szűzanya segítségéért

Jan. 31. CSÜTÖRTÖK

07:00 + Papp kálmán édesapa

13:00    TEMETÉS ++Balogh Mária (SZENT KERESZT TEMETŐ)

15:00    TEMETÉS ++Szűcs Lászlónlé Ilona (SZENT KERESZT TEMETŐ)

18:00 + Tóth Ferencné alála I.évf.

Febr. 1. PÉNTEK

07:00  Szeretet Társulat élő és + tagjai
11:00 ++Nagy László
14:30 TEMETÉS ++ Csitei Kálmánné Margit (SZENT KERESZT TEMETŐ)

Febr. 2.  SZOMBAT

07:00  +Dukai Istvánné édesanya

KERESZTELÉS

ESKÜVŐ

18:00 + jó Szülők

HÁZHELY – Évközi 3. vasárnap – Jan. 27.

Pénteken fél 5 órakor lesz a szentmise.

Jan. 25.  PÉNTEK

Fél 5 + Pál és Mária jó szülők

Febr. 1.  PÉNTEK

Fél 5 + Horváth Magdolna és ifj. Horváth Mihály

Febr. 3. VASÁRNAP

8:00 + jó Kleizer szülők és menyük

Febr. 8. PÉNTEK

Fél 5  Hálából

Febr. 9. SZOMBAT

11:00 Keresztelő: Dezamits Noel

Febr. 10.  VASÁRNAP

8:00 + Henye Etelka  jó keresztanya

Febr. 15. PÉNTEK

Fél 5

Febr. 17. VASÁRNAP

Febr. 22. PÉNTEK

Fél 5

Febr. 24. VASÁRNAP

8:00  + István és Ferenc jó testvérek

Vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

Vasárnap szokott időben háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK – Évközi 3. vasárnap – Jan. 27.

Jan. 26.  SZOMBAT

fél 5 + Szülők és testvérek