KAPUVÁR - Évközi 2. vasárnap - Január 26.

Ma a 9 órai szentmise után megbeszélést tartunk a Plébániai Tanácsadó Testület tagjainak a plébánián. Szeretettel várjuk őket!
Szeretettel hívjuk a Kedves Testvéreket közös imádságra a Nagytemplomban du. 2 órakor, amikor a keresztények egységéért imádkozunk.
Kedden este 6 órakor Biblia órát tartunk a plébánián. Minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!
Szeretettel várjuk azoknak a fiataloknak a jelentkezését, akik ebben az évben kötnek házasságot. Már előre jelezzük, hogy a jegyes felkészítés a plébánián február 22 és 29, március 7 és 14-én szombaton du. 5 órakor lesz. Szeretettel várjuk őket!
A héten a következő szenteket ünnepli az Egyház: kedden Aquinói Szent Tamás egyháztanítót, pénteken Bosco Szent János áldozópapot.
A jövő vasárnap Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz. Az ünnepi szentmise gyertyaszenteléssel és körmenettel este 6 órakor kezdődik. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen az esti szentmisén vegyünk részt, kérjük a Tanácsadói Testület tagjait, hogy az első padokban foglaljanak majd helyet!
Kedden, reggel a szentmise után szedjük le a templom karácsonyfáit. Szeretettel várjuk a férfiak és asszonyok segítő kezeit!

Jan. 25. SZOMBAT

Jan. 01. SZOMBAT

07:00 + Kálmán és Rozália jó szülők

18:00 + József és Mária jó szülők és gyemekeik

HÁZHELY - Évközi 3. vasárnap  - Január 26.

A jövő vasárnap Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz. Az ünnepi szentmise gyertyaszenteléssel és körmenettel este 6 órakor kezdődik a Nagytemplomban. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen az esti szentmisén vegyünk részt, kérjük a Tanácsadói Testület tagjait, hogy az első padokban foglaljanak majd helyet! Házhelyben reggel 8 órakor lesz a szentmise.
Pénteken fél 5 órakor lesz szentmise.

Jan. 24. PÉNTEK

Fél 5

Jan. 26.  VASÁRNAP

8:00 + jó Szülők és Szüleik

Jan. 31.  PÉNTEK

Bosco Szent János
Fél 5

Febr. 2.  VASÁRNAP

Gyertyaszentlő Boldogasszony

Vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz

Vasárnap szokott időben háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz

FERENCESEK - Évközi 3. vasárnap  - Január 26.

A jövő vasárnap Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz. Az ünnepi szentmise gyertyaszenteléssel és körmenettel este 6 órakor kezdődik a Nagytemplomban. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen az esti szentmisén vegyünk részt, kérjük a Tanácsadói Testület tagjait, hogy az első padokban foglaljanak majd helyet! A Ferences templomban fél 12-kor lesz a szentmise.

Jan. 25. SZOMBAT

Évközi 3. vasárnap - előesti szentmise