KAPUVÁR - ÉVKÖZI 3. VASÁRNAP

Hálásan megköszönjük mindazok jelenlétét, akik vasárnap este közösen imádkoztak velünk a keresztények egységéért!
Holnap, hogy január 23-án, hétfőn, reggel a szentmise után szedjük le a templom karácsonyfáit. Szeretettel várjuk a férfiak és asszonyok segítő kezeit!
Kedden Szalézi Szent Ferenc, szerdán Szent Pál apostol megtérésnek ünnepe lesz, csütörtökön Szent Timóteusz és Szent Titusz püspökök, szombaton Aquinói Szent Tamás áldozópap és egyháztanító emléknapja lesz.
Minden csütörtökönként este fél 6-kor engesztelő Szentolvasót mondjuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen kapcsolódjunk be a közös imádságokba.
Szeretettel várjuk azoknak a fiataloknak a jelentkezését, akik ebben az évben kötnek házasságot. Már előre jelezzük, hogy a jegyes felkészítés a kapuvári plébánián február 25, március 4, 11, 18-án, szombaton du. 5 órakor lesz. Szeretettel várjuk őket!
A jövő vasárnap a Plébániai Tanácsadó Testület tagjai részére tartunk megbeszélést a plébánián a 9 órai szentmise után. Szeretettel hívjuk és feltétlenül várjuk őket!

Január 21. SZOMBAT

Szent Ágnes
7:00  + Balogh Mária édesanya

18:00  + Tihamér jó édesapa

Pénteken du. fél 5 órakor lesz itt szentmise.

Január 20. PÉNTEK

Január 22. VASÁRNAP

Vasárnap fél 10-kor lesz a szentmise.

Vasárnap ¾ 11-kor lesz a szentmise.

Január 21. SZOMBAT

Évközi 3. vasárnap - előesti szentmise
16:30  + József és Róza szülők és fiuk

11:30 + Jó szülők és nagyszülők

VITNYÉD

Kedden Szalézi Szent Ferencre emlékezünk, este 6 órakor lesz szentmise.
A jövő vasárnap a Plébániai Tanácsadó Testület tagjai részére tartunk megbeszélést a Kapuvári Plébánián du. 3 órakor. Szeretettel hívjuk és feltétlenül várjuk őket!

Január 22. VASÁRNAP

Évk. 3. vasárnap