KAPUVÁR - ÉVKÖZI 30. VASÁRNAP

Hálásan megköszönjük azt a  131.760 ,- Ft-ot, amelyet az elmúlt vasárnap a missziók javára adtak!
Ma du. 2 órakor a Szentolvasót imádkozzuk!
Kedden Szent Mór püspök, pénteken Szent Simon és Szent Júdás Tádé apostolok ünnepe lesz.
A jövő évi kalendárium, kis és nagyalakú naptárak megérkeztek a plébániára. Megvásárolhatók a hivatali órákban a plébánia hivatalában.
A Szentmisék és a Rózsafüzérek hétfőtől újra a Nagytemplomban lesznek hétköznapokon is!
Jelezzük a bérmálkozó fiataloknak, hogy október 29-én szombaton lesz az első felkészítő találkozás a plébánián. Fél 10-kor a PSZV Kat. Iskola 9.a osztályának, a 9b-nek az iskolában hittanóra keretében történik a felkészítés. 11 órakor pedig azoknak, akik más iskolába járnak, kapuváriak és vidékiek egyaránt. Szeretettel várjuk őket! A misefüzetet hozzák magukkal.
Az Ars Camerata kórus a jövő vasárnap az esti szentmisén fog énekelni.
Tisztelettel jelezzük, hogyha valaki az elkészült sírhelyet vagy lakását szeretné megáldatni az egész év folyamán bármikor megtesszük, a Plébánia irodájában kell időpontot egyeztetni!

Október 22. SZOMBAT

Október 29. SZOMBAT

7:00   + Varga B István és neje Rozália jó szülők

18:00 + István édesapa és hozzátartozói

Hálásan megköszönjük azt a    10.870,- Ft-ot, amelyet az elmúlt vasárnap a missziók javára adtak!

Október 21.  PÉNTEK

16:30   + Nagy Géza és felesége jó szülők és nagyszülők

Évközi 30. vas
8:00 + Tóth János férj és édesapa és szülők

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.
Hálásan megköszönjük azt a 11.650,- Ft-ot, amelyet az elmúlt vasárnap a missziók javára adtak!

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.
Hálásan megköszönjük azt a 7.600,- Ft-ot, amelyet az elmúlt vasárnap a missziók javára adtak!

Hálásan megköszönjük azt a 36.300,- Ft-ot, amelyet az elmúlt vasárnap a missziók javára adtak!

Október 22. SZOMBAT

Écközi 30. vasárnap - előesti szentmise