KAPUVÁR - ÉVKÖZI 31. VASÁRNAP

A Szentolvasó imádság ünnepélyes befejezése holnap este fél 6 órakor lesz. Ahogyan egész hónapban nagyon dicséretes számban vettek részt a Kedves Testvérek a közös imádságokon, ma és holnap is tegyük meg.
Pénteken Boromeó Szent Károly püspök, szombaton Szent Imre herceg ünnepe lesz.
A jövő évi kalendárium, kis és nagyalakú naptárak megérkeztek a plébániára. Megvásárolhatók a hivatali órákban a plébánia hivatalában.
MINDENSZENTEK ÜNNEPE – NOVEMBER 1. KEDD
Szentmise: reggel fél 8, 9 és este 6 órakor. Kedden a temetőben du. fél 3-kor a Nagykeresztnél imádkozunk, majd megáldjuk a felújított Nagy Keresztet. Halottak esti ájtatosságunkat a Nagytemplomban, kedden az esti 6 órai szentmisén tartjuk.
A Magyar püspöki Konferencia rendelkezése szerint Magyarországon MINDENSZENTEK ÜNNEPE KÖTELEZŐ ÜNNEP!
A Nagytemplomban reggel 7 és fél 8-kor lesz szentmise.
A temető Kápolnájában du. 5 órakor lesz szentmise! Előtte fél 5-től a Szentolvasót imádkozzuk.
November 1-8 között teljes búcsú nyerhető az elhunytakért. Azok ajánlhatják fel, akik imádságos lélekkel látogatják a temetőt, elvégzik szentgyónásukat, áldoznak és imádkoznak a Szentatya szándékára!
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez szokott időben, délelőtt megyünk. Kérjük, jelentsék betegeiket, hogy Jézus vigasztaló és megerősítő szentségeiben részesülhessenek.

Október 29. SZOMBAT

7:00  Szeretet társulat élő és + tagjai

November 5. SZOMBAT

Szent Imre herceg – Ünnep
7:00  + Bársony Imre (Alapítványi)

18:00 + Jó édesapa

MINDENSZENTEK ÜNNEPE – NOVEMBER 1. KEDD
Szentmise: reggel 8 órakor.  Kedden a temetőben du. fél 3-kor a Nagykeresztnél imádkozunk, majd megáldjuk a felújított Nagy Keresztet. Halottak esti ájtatosságunkat a Nagytemplomban, kedden az esti 6 órai szentmisén tartjuk.

Október 28.  PÉNTEK

Szent Simon és Szent Júdás Tádé apostolok
16:30  + Nagy János és neje Majlinger Terézia szülők

Évközi 31. vas
8:00 + Jó Hollós szülők

November 1. KEDD

Mindenszentek

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.
Mindenszentek napján fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.
Mindenszentek napján ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

MINDENSZENTEK ÜNNEPE – NOVEMBER 1. KEDD
Szentmise:  fél 12-kor lesz.. Kedden a temetőben du. fél 3-kor a Nagykeresztnél imádkozunk, majd megáldjuk a felújított Nagy Keresztet. Halottak esti ájtatosságunkat a Nagytemplomban, kedden az esti 6 órai szentmisén tartjuk.

Október 29. Szombat

Évközi 31. vasárnap - előesti szentmise