KAPUVÁR

Ma a Gartai templom Szentségimádási napja van. A fél 10 órai szentmise végén helyezzük ki az Oltáriszentséget imádásra, utána a megszokott rend szerint lesznek az imaórák. Du. 3 órakor lesz az ünnepélyes Szentségeltétel. Ezért a Nagytemplomban délután nem tartunk litániát.
Csütörtökön a lateráni Bazilika felszentelésének ünnepe üljük, pénteken Nagy Szent Leó pápára és egyháztanítóra, szombaton Szent Márton püspökre emlékezünk!
Pénteken du. 5 órakor a Katolikus Iskola és Óvoda gyermekei lámpás felvonulással emlékeznek meg Szent Márton püspökről. A Várgödörben a kapuvári Lovasokkal eljátsszák Szent Márton életét és utána a templomba vonulnak imára és énekre. Minél többen érdeklődéssel kapcsolódjunk be ebbe a hagyományos programba.

November 4. SZOMBAT

18:00 + Pintér Lajos édesapa

November 11.  SZOMBAT

18:00  + Kiss László 9. évfordulója

Pénteken este fél 5-kor lesz a szentmise.

November 3. PÉNTEK

17:30 + Gyula és Erzsébet jó szülők

8:00 + Tóth János férj, édesapa, nagyapa és szülők

November 10. PÉNTEK

17:30  + Kocsis és Polgár szülők és fiaik

November 4. SZOMBAT

16:30 + Jó szülők László és Edit

11:30  + Jó szülők

November 11. SZERDA

11:30 + Jó Szabó szülők és gyermekeik

November 12. SZOMBAT

16:30 + Szerető férj édesapa

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

Kedden este 6 órakor lesz a szentmise, előtte 5 órától irodai szolgálatot tartunk.

11:00  + Varga Imre édesapa

18:00 + Vörös szülők Károly és Mária és fiuk János

November 12. VASÁRNAP

11:00  + Jenő és Mária szülők

November 14. KEDD

18:00 Akikről senki nem emlékezik meg.