KAPUVÁR - Évközi 32. vasárnap - 2020.11.08.

Ma du. 2 órakor a litánián elhunyt szeretteinkért imádkozunk.
A héten hétfőn a lateráni bazilika felszentelésének ünnepe lesz, kedden Nagy Szent Leó pápa és egyháztanító, szerdán Szent Márton püspök, csütörtökön Szent Jozafát püspök és vértanú, pénteken a Magyar Szentek emléknapját üljük.
Pénteken, november 13-án lesz a fatimai szentmise délelőtt 9 órakor a Ferences templomban. Minél többen köszöntsünk mennyei Édesanyánkat a Boldogságos Szűz Máriát!
A korona vírus miatt szombaton nem tartunk találkozót a bérmálkozásra készülő (9-es) fiatalokkal. A legközelebbi találkozóról majd időben adunk tájékoztatást, amelyre a jövő év elején kerül sor. A bérmálási adatlapot Tamásatya és a Plébánia Facebook oldaláról le lehet tölteni, vagy a szentmisék után a sekrestyében át lehet venni. Annak kitöltési ideje február 15.
Hétköznaponként reggel a szentmise előtt 6.50-kor az Irgalmasság Rózsafüzérét imádkozzuk a megtérések kegyelméért.
Keddenként este fél 6-kor ifjúsági, csütörtökönként fél 6-kor felnőtt Rózsafüzért imádkozunk.
Szerdán este 6 órakor Szentségimádást, Dicsőítést tartunk a Nagytemplomban, lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!

Szent Anna Hírmondót a linkre kattintva érheti el: https://kapuvar.plebania.hu/szent-anna-hirmondo/szent-anna-hirmondo---2020november-
A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia járványügyi rendelkezései:
Kérjük a liturgikus eseményeken a járványügyi előírások betartását!

Nov. 7. SZOMBAT

7:00   Testi és lelki gyógyulásokért

11:30 KERESZTELŐ   Varga Zétény

16:00 ESKÜVŐ Erdész Márton - Molnár Nóra

Ma du. 2 órakor a litánián elhunyt szeretteinkért imádkozunk a Nagytemplomban.
Hétköznaponként reggel a szentmise előtt 6.50-kor az Irgalmasság Rózsafüzérét imádkozzuk a megtérések kegyelméért a Nagytemplomban.
Keddenként este fél 6-kor ifjúsági, csütörtökönként fél 6-kor felnőtt Rózsafüzért imádkozunk a Nagytemplomban.
Házhelyben pénteken fél 5-kor lesz a szentmise.

Nov. 6. PÉNTEK

16:30  + Gyula jó édesapa

8:00 + Lajos jó férj, édesapa, nagyapa

Nov. 13. PÉNTEK

16:30 + József és Ágota jó szülök, József és Miklós gyermekeik

Nov. 15. VASÁRNAP

8:00 + Nagyszülők

Nov. 20. PÉNTEK

16:30 + Jó édesanya

Nov. 22. VASÁRNAP

8:00 + Jó szülők és gyermekeik

Nov. 27. PÉNTEK

16:30   + Kiss-Vámosi Szülők

Nov. 29. VASÁRNAP

Advent 1. vasárnapja
8:00 + Németh József és felesége Mária jó szülők

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCES

Ma du. 2 órakor a litánián elhunyt szeretteinkért imádkozunk a Nagytemplomban.

Nov. 7. SZOMBAT

Évközi 32. vasárnap-előesti szentmise
16:30 + Varga Imre szerető férj és édesapa

Évközi 32. vasárna