KAPUVÁR - Évközi 32. vasárnap

Ma du. 2 órakor a litánián elhunyt szeretteinkért imádkozunk.
A héten kedden a lateráni bazilika felszentelésének ünnepe lesz, szerdán Nagy Szent Leó pápa és egyháztanító, csütörtökön Szent Márton püspök, pénteken Szent Jozafát püspök és vértanú, szombaton a Magyar Szentek emléknapját üljük.
Keddenként este fél 6-kor gyermek és ifjúsági, csütörtökönként fél 6-kor felnőtt Rózsafüzért imádkozunk.
Szerdán este 6 órakor ünnepi szentmisével ünnepélyesen megnyitjuk egyházközségünk szinodális időszakát. A Szentlélek Isten megvilágosító és megerősítő kegyelmét kérjük, hogy valóban jól használjuk fel ezt a kapott nagy lehetőséget az Egyház megújulására. Hogy miként tudunk ebben aktíván részt venni, erről hallunk majd a szentmisén.
Szombaton este a szentmisén szülői értekezletet tartunk a leendő elsőáldozók és bérmálkozó fiatalok szüleinek a Nagytemplomban. Szeretettel hívjuk és várjuk őket!
Kedves Bérmálkozók! Összejövetelünket november 13-án, szombaton de. 10 órakor tartjuk a Plébánián. Hozzátok magatokkal a misefüzetet.

November 6.  SZOMBAT

07:00 + Németh Gy Imre és felesége és leányuk

HÁZHELY - Évközi 32. vasárnap

Ma du. 2 órakor a litánián elhunyt szeretteinkért imádkozunk.
Szerdán este 6 órakor ünnepi szentmisével ünnepélyesen megnyitjuk egyházközségünk szinodális időszakát a Nagytemplomban. A Szentlélek Isten megvilágosító és megerősítő kegyelmét kérjük, hogy valóban jól használjuk fel ezt a kapott nagy lehetőséget az Egyház megújulására. Hogy miként tudunk ebben aktíván részt venni, erről hallunk majd a szentmisén.
Szombaton este a szentmisén szülői értekezletet tartunk a leendő elsőáldozók és bérmálkozó fiatalok szüleinek a Nagytemplomban. Szeretettel hívjuk és várjuk őket!
Pénteken fél 5-kor lesz szentmise.

November 5. PÉNTEK

November 28.  VASÁRNAP

Advent I. vasárnapja
8:00 + Németh József és felesége Mária

Mindenszentek napján fél 10-kor lesz szentmise.

Mindenszentek napján ¾ 11-kor lesz szentmise.

FERENCESEK - Évközi 32. vasárnap

November 6. SZOMBAT

Évközi 32. vasárnap - előesti szentmise
16:30  + István édesapa