KAPUVÁR - Évközi 33. vasárnap - 2020.11.15.

Ma du. 2 órakor a Nagytemplomban minél többen imádkozzuk közösen és kérjük Szent Erzsébet közbenjárását életünkre.
A jövő vasárnap Szent Erzsébet jótékonykodására emlékezve gyűjtést tartunk az Egyházmegyei Karitász javára. Hálásan megköszönjük előre is e nemes célra szánt adományaikat. Az elmúlt esztendőben erre a célra az egész Egyházmegyében 10.757.575 Ft-t adakoztak.

Misék iratása: https://kapuvar.plebania.hu/hirdetmenyek/miseiratas-2021-
A jövő vasárnap Krisztus Király vasárnapján szentségimádás lesz a Nagytemplomban. Programja a következő: az ünnepi szentmise de. 9 órakor lesz, amelynek végén a kitett Oltáriszentség előtt felajánljuk magunkat, családjainkat és egyházközségünket Krisztus Királynak. Minél többen vegyünk részt ezen a szentmisén, amelyen teljes búcsút is nyerhetünk.
10 óra: közös szentségimádási óra, majd a szentségimádás a 2 órakor folytatódik.
15.30: engesztelő csoport szentségimádása
17.30: szentségeltétel
A jövő vasárnap az esti szentmisén a soproni Brass Live Rézfúvós Együttes fog játszani.

A héten csütörtökön Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepét tartjuk, szombaton Szűz Mária templomi bemutatásának lesz az emléknapja.
A jövő évi kalendárium, kis és nagyalakú naptárak, valamint karácsonyi képeslapok megvásárolhatók a hivatali órákban a plébánia hivatalában és misék után a sekrestyében.
Hétköznaponként reggel a szentmise előtt 6.50-kor az Irgalmasság Rózsafüzérét imádkozzuk a megtérések kegyelméért a Nagytemplomban.
Keddenként este fél 6-kor ifjúsági, csütörtökönként fél 6-kor felnőtt Rózsafüzért imádkozunk a Nagytemplomban.
Szerdán este 6 órakor Szentségimádást, Dicsőítést tartunk a Nagytemplomban, lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!
A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia járványügyi rendelkezései:
Kérjük a liturgikus eseményeken a járványügyi előírások betartását!

Nov. 14. SZOMBAT

18:00 + Szücs Péter és Rozália jó szülők

15.30: engesztelő csoport   szentségimádása
17.30: szentségeltétel
Házhelyben pénteken fél 5-kor lesz a szentmise.

Nov. 13. PÉNTEK

16:30 + József és Ágota jó szülök, József és Miklós gyermekeik

8:00 + Nagyszülők

Nov. 20. PÉNTEK

16:30 + Jó édesanya

Nov. 22. VASÁRNAP

8:00 + Jó szülők és gyermekeik

Nov. 27. PÉNTEK

16:30   + Kiss-Vámosi Szülők

Nov. 29. VASÁRNAP

Advent 1. vasárnapja
8:00 + Németh József és felesége Mária jó szülők

A jövő vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCES

15.30: engesztelő csoport  szentségimádása

Nov. 13. PÉNTEK

Fatimai mise