KAPUVÁR - ÉVKÖZI 33. VASÁRNAP

Ma du. 2 órakor a Nagytemplomban minél többen imádkozzuk közösen és kérjük Szent Erzsébet közbenjárását életünkre.
A jövő vasárnap Szent Erzsébet jótékonykodására emlékezve gyűjtést tartunk az Egyházmegyei Karitász javára. Hálásan megköszönjük előre is e nemes célra szánt adományaikat.
A jövő vasárnap Krisztus Király vasárnapján szentségimádás lesz a Nagytemplomban. Programja a következő: az ünnepi szentmise de. 9 órakor lesz, amelynek végén a kitett Oltáriszentség előtt felajánljuk magunkat, családjainkat és egyházközségünket Krisztus Királynak. Minél többen vegyünk részt ezen a szentmisén, amelyen teljes búcsút is nyerhetünk.
10 óra: közös szentségimádási óra, majd a szentségimádás a 2 órakor folytatódik.
17.30: Dicsőítéssel szentségeltétel és utána gitáros szentmise
A héten szombaton Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepét tartjuk.
Csütörtökönként fél 6-kor felnőtt Rózsafüzért imádkozunk a Nagytemplomban, hozzuk meg áldozatunkat és minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!
Örömmel hozzuk a Kedves Testvérek tudomására, hogy kispapunk Ézsöl Krisztián 5. éves kiapapunk  Püspök atyától ünnepélyesen kéri a diákonussá szentelést szombaton. Imádkozzunk érte, hogy Isten segítse továbbra is a papságra vezető úton!

November 12. SZOMBAT

7:00 + László férj, édesapa, nagyapa

18:00 + Jó édesanya

17.30: szentségeltétel
Pénteken du. fél 5 órakor lesz szentmise.

November 11.  PÉNTEK

Tours-i Szent Márton püspök
16:30 + István és Rozália jó szülők

8:00 + Lajos jó férj, édesapa, nagyapa 5. évfordulója

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

17.30: szentségeltétel
Pénteken du. fél 5 órakor lesz szentmise.

November 12. SZOMBAT

Évközi 33. vasárnap - előesti szentmise