KAPUVÁR - ÉVKÖZI 4. VASÁRNAP

Hálásan köszönjük mindazok segítségét is, akik áldozatos munkával leszedték a karácsonyfákat és kitakarították a templomot! Illik rájuk a zsoltár szava: „A házadért való buzgóság emészt engem!”
Ma a Plébániai Tanácsadó Testület tagjai részére tartunk megbeszélést a plébánián a 9 órai szentmise után. Szeretettel hívjuk és feltétlenül várjuk őket!
Kedden Bosco Szent János áldozópapra emlékezünk!
Csütörtökön Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz, reggel 7 órakor lesz szentmise. Az ünnepi szentmise gyertyaszenteléssel és körmenettel este 6 órakor kezdődik. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen az esti szentmisén vegyünk részt, kérjük a Képviselőtestület tagjait, hogy az első padokban foglaljanak majd helyet!
Pénteken Szent Balázs püspök és vértanú, szombaton Szent Ágota szűz és vértanú emléknapja lesz. Pénteken a reggeli a szentmise és a jövő vasárnap a szentmisék végén adjuk a Balázs áldást olyan csoportokban, mint tettük Szent Család vasárnapján.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét. Az ünnepi szentmise reggel 7 órakor kezdődik.
Megjelent a Szent Anna Hírmondó februári száma, fogadják szeretettel, ingyen magunkkal vihetjük!

Január 28. SZOMBAT

Február 4. SZOMBAT

7:00  + Édesanya

18:00 + Sándor és Gizella jó szülők

Ma vasárnap a Képviselőtestület tagjai részére tartunk megbeszélést a plébánián a 9 órai nagymise után. Szeretettel hívjuk, és feltétlenül várjuk őket!
Csütörtökön Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz, reggel 7 órakor lesz szentmise a Nagytemplomban. Az ünnepi szentmise gyertyaszenteléssel és körmenettel este 6 órakor kezdődik. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen az esti szentmisén vegyünk részt, kérjük a Képviselőtestület tagjait, hogy az első padokban foglaljanak majd helyet!
Pénteken Szent Balázs püspök és vértanú emléknapja lesz. Pénteken a szentmise és a jövő vasárnap a szentmisék végén adjuk a Balázs áldást olyan csoportokban, mint tettük Szent Család vasárnapján.
A héten első péntek lesz, du. fél 5-kor lesz szentmise és utána a Jézus Szíve litánia. A háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét.

Január 27. PÉNTEK

16:30 + Imre és Mária szülők

Január 29. VASÁRNAP

Vasárnap fél 10-kor lesz a szentmise.
Pénteken Szent Balázs püspök és vértanúra emlékezünk, ezért a jövő vasárnap Balázs áldásban részesítjük a Kedves Testvéreket!

Vasárnap ¾ 11-kor lesz a szentmise.

Pénteken Szent Balázs püspök és vértanú emléknapja lesz. Pénteken a szentmise és a jövő vasárnap a szentmisék végén adjuk a Balázs áldást olyan csoportokban, mint tettük ezt Szent Család vasárnapján.
A héten első péntek lesz. A háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét.

Január 28. SZOMBAT

Évközi 4. vasárnap - előesti szentmise

11:30 + ifj Kiss M Vencel gyermek

VITNYÉD

Ma vasárnap a Plébániai Tanácsadó Testület tagjai részére tartunk megbeszélést a Kapuvári Plébánián du. 3 órakor. Szeretettel hívjuk és feltétlenül várjuk őket!
Csütörtökön Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz. Vitnyéden ezt az ünnepet kedden tartjuk, amikor este 6 órakor ünnepi szentmise lesz gyertyaszenteléssel és körmenettel. Szeretettel hívunk mindenkit erre az ünnepre, a gyerekeket is várjuk!
Pénteken Szent Balázs püspök és vértanú emléknapja lesz. Kedden és a jövő vasárnap a szentmise végén adjuk a Balázs áldást.

Január 29. VASÁRNAP

Évk. 4. vasárnap