KAPUVÁR - Évközi 4. vasárnap - Gyertyaszentelő Bolodgasszony - 2020.02.02.

Hálásan köszönjük mindazok segítségét is, akik áldozatos munkával leszedték a karácsonyfákat és kitakarították a templomot! Illik rájuk a zsoltár szava: „A házadért való buzgóság emészt engem!”
Szeretettel hívjuk a Kedves Testvéreket közös imádságra a Nagytemplomba du. 2 órára, amikor ünnepi litániát tartunk.
Kedden este 6 órakor Biblia órát tartunk a plébánián. Minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!
Szeretettel várjuk azoknak a fiataloknak a jelentkezését, akik ebben az évben kötnek házasságot. Már előre jelezzük, hogy a jegyes felkészítés a plébánián február 22 és 29, március 7 és 14-én szombaton du. 5 órakor lesz. Szeretettel várjuk őket!
A héten a következő szenteket ünnepli az Egyház: hétfőn Szent Balázs püspök és vértanút, szerdán Szent Ágota szüzet és vértanút, csütörtökön Miki Szent Pál és társai vértanúkat.
Csütörtökön, február 6-án tartjuk a Betegek Napját. Este 6 órakor ünnepi szentmise lesz. A betegek szentségét ezen a szentmisén szolgáltatjuk ki.
Betegek szentségét csak azok vehetik fel, akik részesültek a szentgyónás szentségében, és betegségük, egészségi állapotuk vagy idős koruk indokolja a szentség kérését.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét. Az ünnepi szentmise reggel 7 órakor kezdődik. Újra csak kérjük, jelentsék betegeiket, hogy Jézus vigasztaló és megerősítő szentségeiben részesüljenek!

Febr. 1. SZOMBAT

07:00 +Kálmán és Rozália jó szülők

18:00  + József és Mária jó szülők és gyemekeik

Febr. 2. VASÁRNAP

Évk. 4. vas. - Gyertyaszentelő Boldogasszony
Fél 8  + Knézits Pál és hitvestársa Mária

14:00 LITÁNIA

18:00  + Kis-György szülök

Febr. 3. HÉTFŐ

07:00   +Lőricz Béla és Németh Anna

Febr. 4. KEDD

07:00   + Hegyi Lukács keresztapa

Febr. 5. SZERDA

Szent Ágota szűz emléknapja

Febr, 6.  CSÜTÖRTÖK

Miki Szent pál és társai vértanúk emléknapja
07:00 + József édesapa

18:00  + Jó nagyszülő

Febr. 7. PÉNTEK

Bosco Szent János áldozópap emléknapja
07:00 Szeretet társulat élő és + tagjai

Febr. 8. SZOMBAT

07:00 + Dukai Istvánné édesanya

18:00 + András és Gizella jó szülők

HÁZHELY - Évközi 4. vasárnap - Gyertyaszentelő Bolodgasszony - 2020.02.02.

Csütörtökön, február 6-án tartjuk a Betegek Napját. Este 6 órakor ünnepi szentmise lesz. A betegek szentségét ezen a szentmisén szolgáltatjuk ki a Nagytemplomban.
Itt Házhelyben a jövő vasárnap tesszük ezt a 8 órai szentmisén.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Újra csak kérjük, jelentsék betegeiket, hogy Jézus vigasztaló és megerősítő szentségeiben részesüljenek!
Pénteken fél 5 órakor lesz szentmise.

Jan. 31.  PÉNTEK

Bosco Szent János

Febr. 2.  VASÁRNAP

Gyertyaszentlő Boldogasszony

Febr. 7.  PÉNTEK

Febr. 9.  VASÁRNAP

Fél 5

Vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

Február 11-én van a Betegek Napja.
A jövő vasárnap a szent misén szolgáltatjuk ki a betegek szentségét.

Vasárnap szokott időben háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.
Február 11-én van a Betegek Napja.
A jövő vasárnap a szent misén szolgáltatjuk ki a betegek szentségét.

FERENCESEK - Évközi 4. vasárnap - Gyertyaszentelő Bolodgasszony - 2020.02.02.

Február 1.  SZOMBAT

Gyertyaszentlő Boldogasszony - előesti szentmise