KAPUVÁR - Évközi 5. vasárnap

Szeretettel hívjuk a Kedves Testvéreket közös imádságra a Nagytemplomba du. 2 órára, amikor ünnepi litániát tartunk.
A jövő vasárnap farsang vasárnapja, a Ferences templom szentségimádási napja. Du. 2 órakor ott tartjuk a Szentségimádást. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust!
Csütörtökön a Boldogságos Szűz Mária lourdesi megjelenésének emléknapja.
A  Lourdesi imádság: csütörtökön reggel 7 órakor lesz a Lourdesi szentmise és utána a Szentóra.
A betegek Szentségének közös kiszolgáltatása a járvány miatt csütörtökön elmarad.
Február 15-én, hétfőn du. 5 órakor a Nagytemplomban Biró Péter a Páli Szent Vince Katolikus Iskolaközpont igazgatója tájékoztatást tart a beiskoláztatásról, az időszerű kérdésekről. Szeretettel várja a Kedves Szülőket! Ügyeljünk a járványügyi szabályok betartására!
Keddenként este fél 6-kor ifjúsági, csütörtökönként fél 6-kor felnőtt Rózsafüzért imádkozunk a Nagytemplomban.
Szerdán este 6 órakor Szentségimádást, Dicsőítést tartunk a Nagytemplomban, lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!
Kedves Bérmálkozók! Összejövetelünket február 20-án, szombaton de. 10 órakor tartjuk a Nagytemplomban, megtartva a járványügyi előírásokat. Hozzátok magatokkal a bérmálási adatlapot és a misefüzetet.
Ez a 9. osztályosokra és a PSZV Katolikus Gimnázium 9.a osztályára vonatkozik, kivételt képez a PSZV Katolikus Gimnázium 9.b osztálya,a katolikus osztály, nekik iskolai órában történik a felkészítés. Ők a plébánián adják le bérmálási adatlapjukat.
Kedves Jegyesek! Az egyházi Házasság felkészítés első alkalmát február 27-én, szombaton du. 5 órakor tartjuk  a Nagytemplomban, megtartva a járványügyi előírásokat.
Azok a jegyesek, akik már az elmúlt évben részt vettek a felkészítésen, de a járvány miatt elmaradt az esküvőjük, nem kell újra eljönni, de adategyeztetés miatt keressék meg a Plébániát.

Febr. 6. SZOMBAT

Miki Szent Pál és társai vértanúk
7:00  + Édesanya

18:00 + Hegyi keresztszülők

Febr. 7. VASÁRNAP

7:30 + Mária és László jó hitvestársak

9:00  + Jó édesapa

14:00 LITÁNIA
18:00 + Dukai Imre jó édesapa

Febr. 8. HÉTFŐ

15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE ++
Horváth Ernő

Febr. 9. KEDD

15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE  ++Vargyas Mihályné Kertész Margit Erzsébet

Febr. 10. SZERDA

Szent Skolasztika szűz

Febr. 11. CSÜTÖRTÖK

7:00  Lourdesi Szűzanya tiszteletére

18:00   + Jó édesapa

Febr. 12. PÉNTEK

Febr. 13. SZOMBAT

18:00  + Imre és Mária jó szülők

HÁZHELY - Évközi 5. vasárnap

Február 15-én, hétfőn du. 5 órakor a Nagytemplomban Bíró Péter a Páli Szent Vince Katolikus Iskolaközpont igazgatója tájékoztatást tart a beiskoláztatásról, az időszerű kérdésekről. Szeretettel várja a Kedves Szülőket! Ügyeljünk a járványügyi szabályok betartására!
Pénteken fél 5-kor lesz szentmise.

Febr. 5. PÉNTEK

16:30 + József és Ágota jó szülők és gyermekeik

Febr. 7. VASÁRNAP

Febr. 12. PÉNTEK

16:30 + Gábor édesapa

Febr. 14.  VASÁRNAP

Febr. 19. PÉNTEK

Febr. 21.  VASÁRNAP

Nagyböjt 1. vasárnapja
8:00  + Henye Etelka jó keresztanya

Febr. 26. PÉNTEK

Febr. 28.  VASÁRNAP

Nagyböjt 2. vasárnap

A jövő vasárnap fél 10-kor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap ¾ 11-kor lesz a szentmise.

FERENCES - Évközi 5. vasárnap

Febr. 6. SZOMBAT