KAPUVÁR - Évközi 6. vasárnap - Febr. 17.

Ma a Nagytemplomban du. 2 órakor az Oltáriszentség Rózsafüzért imádkozzuk készülve az Eucharisztikus Világkongresszusra.
Pénteken Szent Péter apostol székfoglalásának ünnepe lesz, szombaton Szent Polikárp püspök és vértanúra emlékezünk.
A Lourdesi imádság a héten: hétfőn, kedden, szerdán, csütörtökön és szombaton reggel 7 órakor lesz a Lourdesi szentmise és utána a Szentóra.
Kedden este 6 órakor Biblia órát tartunk a plébánián. Mindazokat szeretettel hívjuk és várjuk, akik egyre jobban szeretnének elmélyedni a Szentírás ismeretében.
Azoknak a fiataloknak, akik ebben az évben kötnek házasságot valamelyik templomunkban jegyes felkészítést tartunk a plébánián, szombaton du. 5 órakor lesz az első találkozás. Szeretettel várjuk őket!
A jövő vasárnap a katolikus iskolák javára tartunk gyűjtést, hálásan megköszönjük előre is áldozatos adományaikat! Ezzel kapcsolatosan a következő sorokat küldte a Püspök atya:
Kedves Hívek!
Egyházunk február 24-én gyűjtést rendez a katolikus oktatási intézmények javára. Ebben az esztendőben is nagy szükség van a hívek nagylelkű támogatására. Annak érdekében, hogy az adományok hatása mindenki számára érzékelhető legyen, idén a kapuvári esperesi kerületben gyűjtött összeget teljes egészében a kapuvári Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda fejlesztésére fordítjuk. A gyűjtés összegéről és a megvalósult beruházásokról szeptemberben tájékoztatjuk a híveket. Köszönjük, hogy nagylelkű adományaikkal segítik egyházmegyénket a fiatalok keresztény nevelésének nemes szolgálatában.

Febr. 16.  SZOMBAT

07:00 +Lőrincz Béla és Németh Anna

18:00 + József és Cecília jó szülők

Febr. 17. VASÁRNAP

Fél 8  +Nagyszülők

09:00 + Szülők

18:00 + jó Édesapa

Febr. 18.  HÉTFŐ

7:00  A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére
15:00 TEMETÉS - Gregolits István (SZENT KERESZT TEMETŐ)

Febr. 19.  KEDD

07:00  A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére
15:00 TEMETÉS -Németh Szilveszter (SZENT KERESZT TEMETŐ)

Febr. 20. SZERDA

07:00 A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

Febr. 21. CSÜTÖRTÖK

07:00 A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

18:00 + Cecília jó édesanya és Kálmán édesapa

Febr. 22. PÉNTEK

07:00  + jó Szülők és fiuk

Febr. 23.  SZOMBAT

07:00  A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

17:00 Jegyes felkészítés (PLÉBÁNIA)

18:00 + jó Szülők

HÁZHELY – Évközi 6. vasárnap – Febr. 17.

Pénteken fél 5 órakor lesz a szentmise.

Febr. 15.  PÉNTEK

Fél 5  Jó édesanya Takács Lajosné

Febr. 17.  VASÁRNAP

8:00 + jó Szülők és Fiuk

Febr. 22.  PÉNTEK

Fél 5 + jó édesanya és testvére

Febr. 24. VASÁRNAP

8:00 + István és Ferenc jó testvérek

Márc. 1. Péntek

Fél 5 + Gosztonyi Imre és szülei

Márc. 3. VASÁRNAP

8:00 + jó Szülők és kislányuk

Márc. 8.  PÉNETK

Fél 5

Márc. 10. VASÁRNAP

8:00 + Csiszár szülők

Márc. 15. PÉNTEK

Fél 5 + Vilma és József jó szülők

Márc. 17. VASÁRNAP

8:00 + Jó szülők József és Ilona

Vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

Vasárnap szokott időben háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK – Évközi 6. vasárnap – Febr. 17.

Febr. 16.  SZOMBAT

fél 5  + Jó édesapa