KAPUVÁR - ÉVKÖZI 6. VASÁRNAP

Szeretettel hívjuk a Kedves Testvéreket közös imádságra a Nagytemplomba du. 2 órára, amelyen a Lourdesi Szűzanya oltalmát kérjük.
Hétfőn Szent Cirill és Szent Metód emléknapja lesz.
Szerdán este 6 órakor Szentségimádás, Dicsőítés lesz a Nagytemplomban, melyre szeretettel hívjuk a Kedves Testvéreket!
Szeretettel várjuk pénteken este 7 órára a Plébániára összejövetelre a fiatalokat!
Szombat de. 10 órakor a Plébánián MINISTRÁNS foglalkozás lesz, melyre szeretettel hívjuk a korábbi és új ministránsokat egyaránt.
A bérmálkozó fiataloknak, február 26-án szombaton lesz az első felkészítő találkozás a plébánián. Fél 10-kor a PSZV Kat. Iskola 9.a osztályának, a 9b-nek az iskolában hittanóra keretében történik a felkészítés. 11 órakor pedig azoknak, akik más iskolába járnak, kapuváriak és vidékiek egyaránt. A misefüzetet és a bérmálkozási adatlapot feltétlenül hozzák magukkal! Szeretettel várjuk őket!
Szeretettel várjuk azokat a fiatalokat házassági felkészítésre a Plébániára, akik ebben az évben kötnek házasságot. A találkozásokra február 26, március 5, 12 és 19-én szombaton du. 5 órakor kerül sor. Szeretettel várjuk őket!

Február 12.  SZOMBAT

11:00 KERESZTELŐ

18:00 + Füzi-Foki András közösségi tag

HÁZHELY - ÉVKÖZI 6. VASÁRNAP

Pénteken fél 5-kor lesz szentmise.

Február 11. PÉNTEK

A Lourdes-i Boldogságos Szűz Mária

Február 13.  VASÁRNAP

Február 18. PÉNTEK

16:30 Házhelyi hívekért

Február 20.  VASÁRNAP

8:00  + Henye Etelka jó keresztanya

Február 25. PÉNTEK

Február 27.  VASÁRNAP

8:00 + Jó szülők és fiuk

Jövő vasárnap ½ 10 órakor lesz a szentmise.

Jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Hétfőn Szent Cirill és Szent Metód emléknapja lesz.

Február 12. VASÁRNAP

Évközi 6. vasárnap - előesti szentmise