KAPUVÁR - ÉVKÖZI 6. VASÁRNAP

Nagyon nagy örömmel töltött el bennünket, hogy csütörtökön nagyon szép számban vettek részt a betegek szentmiséjén!
Kedden Szent Cirill és Szent Metód püspökök, Európa Társvédőszentjeinek ünnepe lesz.
A bérmálkozó fiataloknak, február 25-én szombaton lesz a felkészítő találkozás a plébánián. Fél 10-kor a PSZV Kat. Iskola 9.a osztályának, a 9b-nek az iskolában hittanóra keretében történik a felkészítés. 11 órakor pedig azoknak, akik más iskolába járnak, kapuváriak és vidékiek egyaránt. A misefüzetet és a bérmálkozási adatlapot feltétlenül hozzák magukkal! Szeretettel várjuk őket!
Szeretettel várjuk azokat a fiatalokat házassági felkészítésre a Plébániára, akik ebben az évben kötnek házasságot. A találkozásokra február 25, március 4, 11 és 18-án szombaton du. 5 órakor kerül sor. Szeretettel várjuk őket!
A Kedves Testvérek is tudják, hogy hangosító és vetítő rendszerünk milyen jó szolgálatot tesz a liturgiában. Esedékessé vált az utolsó részletnek, a 6,7 millió forintnak a kifizetése. Tisztelettel kérjük a Kedves Testvéreket, amennyire lehetőségük engedi mielőbb rendezzék az idei egyházközségi hozzájárulásukat, az egyházi adót. Mást nem is kérünk! Hálásan köszönjük előre is!
A részvételi díj belépőkkel, borkóstolóval és vacsorával 10.000 Ft és 45 Euró.
Jelentkezni csütörtökön reggel 8 és fél 11, illetve du. 2-6-ig lehet a plébánián.
Hétfőn de. 9 órakor lesz a Fatimai szentmise a Ferences templomban. Minél többen köszöntsük a Boldogságos Szűz Máriát!

Február 11. SZOMBAT

A Lourdes-i Boldogságos Szűz Mária
7:00  Lourdesi Szűzanya tiszteletére

18:00 + Szülők és gyermekeik

Évk. 6. vasárnap
7:30+ Gizella jó édesanya

18:00 + Herceg Pál jó édesapa

Február 13. HÉTFŐ

Február 14. KEDD

Szent Cirill szerzetes és Szent Me­tód püspök Európa társvédőszentjei – Ünnep

Február 15. SZERDA

Február 16.  CSÜTÖRTÖK

7:00  + István és Veronika jó szülők

18:00 + Jó édesapa

Február 17.  PÉNTEK

Február 18. SZOMBAT

7:00  Szűzanya tiszteletére

18:00  + Füzi-foki András közösségi tag

A részvételi díj belépőkkel, borkóstolóval és vacsorával 10.000 Ft és 45 Euró.
Pénteken fél 5-kor lesz szentmise.

Február 10. PÉNTEK

Szent Skolasztika szűz

Február 12. VASÁRNAP

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

TŐZEGGYÁMAJOR

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Február 11. SZOMBAT

Évközi 6. vasárnap - előesti szentmise
16:30 + Axnix és Fábián nagyszülők

11:30  + Nyerges Ernő és felesége Nyerges Ernőné

Február 13. HÉTFŐ

Fatimai mise

VITNYÉD

Zarándoklatot szervezünk Lendvárra.
Majd hirdetjük, hogy Vitnyédieknek pontosan mikor lehet jelentkezni.
Addig is türelmüket kérjük, mivel vendéglátóink csak egy autóbuszt tudnak fogadni,  majd itt helyben lehet feliratkozni, Kapuváron erre nincsen lehetőség!

Február 12. VASÁRNAP

Évk. 6. vasárnap