KAPUVÁR - Évközi 6. vasárnap - 2020.02.16.

Szeretettel hívjuk a Kedves Testvéreket közös imádságra a Nagytemplomba du. 2 órára, amikor a templomunkért adunk hálát.
Kedden este 6 órakor Biblia órát tartunk a plébánián. Minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!
Szombaton Szent Péter apostol székfoglalásának ünnepe lesz.
Azoknak a fiataloknak, akik ebben az évben kötnek házasságot valamelyik templomunkban jegyes felkészítést tartunk a plébánián, szombaton du. 5 órakor lesz az első találkozás. Szeretettel várjuk őket! https://kapuvar.plebania.hu/hirdetmenyek/jegyes-felkeszites-a-plebanian---2020
A jövő vasárnap a katolikus iskolák javára tartunk gyűjtést, hálásan megköszönjük előre is áldozatos adományaikat! Ezzel kapcsolatosan a következő sorokat küldte a Püspök atya:
Kedves Hívek!
Egyházunk február 23-án gyűjtést rendez a katolikus oktatási intézmények javára. Ebben az esztendőben is nagy szükség van a hívek nagylelkű támogatására. Annak érdekében, hogy az adományok hatása mindenki számára érzékelhető legyen, idén a kapuvári esperesi kerületben gyűjtött összeget teljes egészében a kapuvári Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda és Gimnázium fejlesztésére fordítjuk. A gyűjtés összegéről és a megvalósult beruházásokról szeptemberben tájékoztatjuk a híveket. Köszönjük, hogy nagylelkű adományaikkal segítik egyházmegyénket a fiatalok keresztény nevelésének nemes szolgálatában.
A jövő vasárnap farsang vasárnapja, a Ferences templom szentségimádási napja. Du. 2 órakor ott tartjuk a Szentségimádást. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust!
A jövő vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélést tartunk a Plébániai Tanácsadó Testület tagjainak a plébánián. Szeretettel várjuk őket!
A tavaszi kirándulásunk márciusban szervezési  nezézségek miatt elmarad. Megértésüket köszönjük!
A  Lourdesi imádság: kedden, szerdán, csütörtökön, pénteken a 7 órai szentmise után lesz.

Febr. 15. SZOMBAT

07:00 + Tarcsay Lajos volt kántor és felesége

17:00 ESKÜVŐ

18:00 + Jó édesapa

Febr. 16. VASÁRNAP

Évk. 6 vasárnap
Fél 8  + Imre és Ágota jó szülök és Ágota leányuk

09:00 + Szülők és gyermekeik

14:00 Litánia

18:00 + Jó édesapa és jó szülők

Febr. 17. HÉTFŐ

Febr. 18. KEDD

07:00  A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

Febr. 19. SZERDA

07:00  A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

Febr. 20.  CSÜTÖRTÖK

07:00 A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE -  Tarr Károly - SZENT KERESZT TEMETŐ

18:00  + Füzi-Foki András közösségi tag

Febr. 21. PÉNTEK

07:00 A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

Febr. 22. SZOMBAT

07:00 + József és Ágota jó szülők

17:00 Jegyes felkészítő a plébánián

18:00 + Dukai Imre jó édesapa

HÁZHELY - Évközi 6. vasárnap - 2020.02.16.

Kedves Hívek!
Pénteken fél 5 órakor lesz szentmise.

Febr. 14. PÉNTEK

Szent Cirill és Szent Metód püspökök - Európa társvédőszentje
fél 5

Febr. 16. VASÁRNAP

8:00 + Jó szülők és fiuk

Febr. 21. PÉNTEK

Fél 5

Febr. 23.  VASÁRNAP

8:00  + Henye Etelka jó keresztanya

Febr. 28. PÉNTEK

Bosco Szent János
Fél 5

Márc. 1. VASÁRNAP

8:00  +István és Ferenc jó testvérek

Vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.
Kedves Hívek!

Vasárnap szokott időben háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK - Évközi 6. vasárnap - 2020.02.16.

Febr. 15. SZOMBAT

Évközi 6. vasárnap - előesti szentmise