KAPUVÁR - Évközi 7. vasárnap - Febr. 24.

Ma a katolikus iskolák javára tartunk gyűjtést, hálásan megköszönjük előre is áldozatos adományaikat!
Ma a Nagytemplomban du. 2 órakor a Lourdesi imacsoport tartja imaóráját. Minél többen kapcsolódjunk be a Szűzanya köszöntésébe.
A Lourdesi imádság: hétfőn, kedden, szerdán, csütörtökön és szombaton reggel 7 órakor lesz a Lourdesi szentmise és utána a Szentóra.
Kedden este 6 órakor Biblia órát tartunk a plébánián. Mindazokat szeretettel hívjuk és várjuk, akik egyre jobban szeretnének elmélyedni a Szentírás ismeretében.
Azoknak a fiataloknak, akik ebben az évben kötnek házasságot valamelyik templomunkban jegyes felkészítést tartunk a plébánián, szombaton du. 5 órakor szeretettel várjuk őket!
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét. Az ünnepi szentmise reggel 7 órakor kezdődik. Újra csak kérjük, jelentsék betegeiket, hogy Jézus vigasztaló és megerősítő szentségeiben részesüljenek!

Febr. 23.  SZOMBAT

07:00 +Lourdes-i Szűzanya tiszteletére
17:00 Jegyes megbeszélés

18:00 + Jó Szülők

Febr. 24. VASÁRNAP

Fél 8  +Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

09:00 + József és Ágota jó szülők

18:00 + Licskai János férj, édesapa, nagyapa

Febr. 25.  HÉTFŐ

7:00  A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

Febr. 26.  KEDD

07:00  A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

Febr. 27. SZERDA

07:00 A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

Febr. 28. CSÜTÖRTÖK

07:00 A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére
14:00  TEMETÉS - Füzi-Foki András (SZENT KERESZT TEMETŐ)

18:00 + Rabi József jó édesapa

Márc. 1. PÉNTEK

07:00  + Szeretet Társulat élő és + tagjai
15:00  TEMETÉS - Vida Ferenc (SZENT KERESZT TEMETŐ)

Márc. 2.  SZOMBAT

07:00  A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

18:00 + Papp Imréné és férje

HÁZHELY – Évközi 7. vasárnap – Febr. 24.

A jövő vasárnap farsang vasárnapja, a Ferences templom szentségimádási napja. Du. 2 órakor ott tartjuk a Szentségimádást. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust!
Pénteken fél 5 órakor lesz a szentmise.

Febr. 22.  PÉNTEK

Fél 5 + jó Édesanya és testvére

Febr. 24. VASÁRNAP

8:00 + István és Ferenc jó testvérek

Márc. 1. Péntek

Fél 5 + Gosztonyi Imre és szülei

Márc. 3. VASÁRNAP

8:00 + jó Szülők és kislányuk

Márc. 8.  PÉNETK

Fél 5

Márc. 10. VASÁRNAP

8:00 +Csiszár szülők

Márc. 15. PÉNTEK

Fél 5 + Vilma és József jó szülők

Márc. 17. VASÁRNAP

8:00 + Jó szülők József és Ilona

Vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

Vasárnap szokott időben háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK – Évközi 7. vasárnap – Febr. 24.

A jövő vasárnap farsang vasárnapja, a Ferences templom szentségimádási napja. Du. 2 órakor itt tartjuk a Szentségimádást. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust!

Febr. 23. SZOMBAT

Fél 5 + Mihály jó édesapa