KAPUVÁR - ÉVKÖZI 7. VASÁRNAP

Szeretettel hívjuk a Kedves Testvéreket közös imádságra a Nagytemplomba du. 2 órára, amikor papi hivatásokért
A jövő vasárnap farsang vasárnapja, a Ferences templom szentségimádási napja. Du. 2 órakor ott tartjuk a Szentségimádást. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust!
A jövő vasárnap a katolikus iskolák javára tartunk gyűjtést, hálásan megköszönjük előre is áldozatos adományaikat! Ezzel kapcsolatosan a következő sorokat küldte a Püspök atya:
Kedves Hívek!
Egyházunk február 24-én gyűjtést rendez a katolikus oktatási intézmények javára. Ebben az esztendőben is nagy szükség van a hívek nagylelkű támogatására. Annak érdekében, hogy az adományok hatása mindenki számára érzékelhető legyen, idén a kapuvári esperesi kerületben gyűjtött összeget teljes egészében a kapuvári Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda fejlesztésére fordítjuk. A gyűjtés összegéről és a megvalósult beruházásokról szeptemberben tájékoztatjuk a híveket. Köszönjük, hogy nagylelkű adományaikkal segítik egyházmegyénket a fiatalok keresztény nevelésének nemes szolgálatában.
Kedden Szent Péter apostol székfoglalásának, szerdán Szent Polikárp püspök és vértanúnak, csütörtökön Szent Mátyás apostolnak lesz az ünnepe lesz.
A bérmálkozó fiataloknak, február 26-án szombaton lesz a felkészítő találkozás a plébánián. Fél 10-kor a PSZV Kat. Iskola 9.a osztályának, a 9b-nek az iskolában hittanóra keretében történik a felkészítés. 11 órakor pedig azoknak, akik más iskolába járnak, kapuváriak és vidékiek egyaránt. A misefüzetet és a bérmálkozási adatlapot feltétlenül hozzák magukkal! Szeretettel várjuk őket!
Szeretettel várjuk azokat a fiatalokat házassági felkészítésre a Plébániára, akik ebben az évben kötnek házasságot. A találkozásokra február 26, március 5, 12 és 19-én szombaton du. 5 órakor kerül sor. Szeretettel várjuk őket!

Február 19.  SZOMBAT

11:00 KERESZTELŐ

18:00 + Licskai János férj és édesapa

Kedves Hívek!
Pénteken fél 5-kor lesz szentmise.

Február 18. PÉNTEK

16:30 Házhelyi hívekért

Február 20.  VASÁRNAP

8:00  + Henye Etelka jó keresztanya

Február 25. PÉNTEK

Február 27.  VASÁRNAP

8:00 + Jó szülők és fiuk

Jövő vasárnap ½ 10 órakor lesz a szentmise.

Jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Február 19. VASÁRNAP

Évközi 7. vasárnap - előesti szentmise