KAPUVÁR - Évközi 8. vasárnap - Márc. 3.

Nagyon megköszönjük azt a 160.430 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári katolikus iskola és óvoda javára adtak. Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!
Ma farsang vasárnapja, a Ferences templom szentségimádási napja. Du. 2 órakor ott tartjuk a Szentségimádást. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust! A Lourdesi imádság is ott lesz. Ma a Nagytemplomunkban délután nem lesz litánia!
A  Lourdesi imádság hétfőn reggel lesz.
Kedden, húshagyó kedden este 6 órakor a Plébánián farsangi estet tartunk. Minden érdeklődőt szeretettel hívunk várunk ere a farsangot búcsúztató estre!
Szerda Hamvazószerda, a nagyböjt kezdete, szigorú böjti nap. Reggel 7 órakor lesz szentmise, az ünnepi szentmisét este 6 órakor tartjuk. A szentmise után a nagyböjti litániát énekeljük! Ezen a napon és a következő vasárnap a bűnbánat jeleként a hamvazás szertartásában részesítjük a Kedves Híveket a szentmise elején a bűnbánati részben.
Böjti fegyelem!
Szigorú böjt van: hamvazószerdán és nagypénteken; akik betöltötték a 18. életévet azok háromszor ehetnek, és egyszer lakhatnak jól.
Hústilalom van nagyböjt minden péntekén azoknak, akik betöltötték a 14. életévüket.
A böjtnek csak akkor van értelme, ha az hitből, Isten iránti szeretetből és a megtérés szándékával történik.
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Márc. 02.  SZOMBAT

07:00 A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére
17:00 Jegyes megbeszélés

18:00 + Papp Imréné és férje

Márc. 03. VASÁRNAP

Fél 8  A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

09:00 + jó Édesapa

18:00 + jó Édesanya

Márc. 04.  HÉTFŐ

7:00  A Lourdes-i Szűzanya tiszteletére

Márc. 05.  KEDD

07:00  + Kovács Éva édesanya, nagyanya

Márc. 06. SZERDA

07:00 + Szülők
18:00 + Jó férj, édesapa, nagyapa

Márc. 07. CSÜTÖRTÖK

07:00 + Szülők
16:00 TEMETÉS - Nagy Sándorné(Márta) (SZENT KERESZT TEMETŐ)
18:00 + Ilona

Márc. 08. PÉNTEK

07:00  + Papp-Varga szülők és fiuk József édesapa

14:00 TEMETÉS - Edelmann László (SZENT KERESZT TEMETŐ)

Márc. 09.  SZOMBAT

07:00  + Jó szülők
17:00 Jegyes megbeszélés

18:00 + Simon Pál és felesége jó szülők

HÁZHELY – Évközi 8. vasárnap – Márc. 03.

Nagyon megköszönjük azt a 13.055Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári katolikus iskola és óvoda javára adtak. Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!
Ma farsang vasárnapja, a Ferences templom szentségimádási napja. Du. 2 órakor ott tartjuk a Szentségimádást. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust! Ma a Nagytemplomunkban délután nem lesz litánia!
Szerda Hamvazószerda, a nagyböjt kezdete, szigorú böjti nap.
Házhelyben nem lesz szentmise! A Nagytemplomban reggel 7 és este 6 órakor lesz szentmise. A következő vasárnap a bűnbánat jeleként a hamvazás szertartásában részesítjük a Kedves Híveket a szentmise elején a bűnbánati részben.
Böjti fegyelem!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 4 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. Utána lesz a szentmise.

Márc. 1. PÉNTEK

8:00 + Jó édesapa

Ápr. 05. PÉNTEK

Fél 6

Nagyon megköszönjük azt a 11.000 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári katolikus iskola és óvoda javára adtak. Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!
A jövő vasárnap de. fél 10 órakor lesz a szentmise.
Szerda Hamvazószerda, a nagyböjt kezdete, szigorú böjti nap. A következő vasárnap a bűnbánat jeleként a hamvazás szertartásában részesítjük a Kedves Híveket a szentmise elején a bűnbánati részben.
Böjti fegyelem!

Vasárnap szokott időben háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.
Nagyon megköszönjük azt a 6.700 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári katolikus iskola és óvoda javára adtak. Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!
Böjti fegyelem!

FERENCESEK – Évközi 8. vasárnap – Márc. 03.

Nagyon megköszönjük azt a 59.400Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári katolikus iskola és óvoda javára adtak. Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!
Ma farsang vasárnapja, a Ferences templom szentségimádási napja. Du. 2 órakor itt tartjuk a Szentségimádást. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust! Ma a Nagytemplomunkban délután nem lesz litánia!
Böjti fegyelem!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk a Nagytemplomban.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Márc. 2.  SZOMBAT

fél 5  + Jó Édesapa