KAPUVÁR - ÉVKÖZI 8. VASÁRNAP

Ma farsang vasárnapján a Ferences templom szentségimádási napja van. Du. 2 órakor ott tartjuk a Szentségimádást. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust! Ma a Nagytemplomunkban délután nem lesz litánia!
Ma a katolikus iskolák javára tartunk gyűjtést, hálásan megköszönjük előre is áldozatos adományaikat!
Szerda Hamvazószerda, a nagyböjt kezdete, szigorú böjti nap. Reggel 7 órakor lesz szentmise, az ünnepi szentmisét este 6 órakor tartjuk. A szentmise után a nagyböjti litániát énekeljük Szentségimádás keretében! Ezen a napon és a következő vasárnap a bűnbánat jeleként a hamvazás szertartásában részesítjük a Kedves Híveket a szentmise elején a bűnbánati részben.
Böjti fegyelem!
Szigorú böjt van: hamvazószerdán és nagypénteken; akik betöltötték a 18. életévet azok háromszor ehetnek, és egyszer lakhatnak jól.
Hústilalom van nagyböjt minden péntekén azoknak, akik betöltötték a 14. életévüket.
A böjtnek csak akkor van értelme, ha az hitből, Isten iránti szeretetből és a megtérés szándékával történik.
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Február 26.  SZOMBAT

7:00  + Jó szülők

11:00 KERESZTELŐ Bognár-Barzsó Mór

18:00  + Simon Pál és felesége jó szülők

Ma farsang vasárnapja, a Ferences templom szentségimádási napja. Du. 2 órakor ott tartjuk a Szentségimádást. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust! Ma a Nagytemplomunkban délután nem lesz litánia!
Szerda Hamvazószerda, a nagyböjt kezdete, szigorú böjti nap.
Házhelyben nem lesz szentmise! A Nagytemplomban reggel 7 és este 6 órakor lesz szentmise. A következő vasárnap a bűnbánat jeleként a hamvazás szertartásában részesítjük a Kedves Híveket a szentmise elején a bűnbánati részben.
Böjti fegyelem!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 4 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. Utána lesz a szentmise.

Február 25. PÉNTEK

Máricus 27.  VASÁRNAP

Nagyböjt 4. vasárnapja
8:00 + Farkas szülők

Jövő vasárnap ½ 10 órakor lesz a szentmise.

Jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Ma farsang vasárnapja, a Ferences templom szentségimádási napja. Du. 2 órakor itt tartjuk a Szentségimádást. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen imádjuk a köztünk élő Jézus Krisztust! Ma a Nagytemplomunkban délután nem lesz litánia!
Szerda Hamvazószerda, a nagyböjt kezdete, szigorú böjti nap.

Február 26. VASÁRNAP

Évközi 8. vasárnap - előesti szentmise