KAPUVÁR

Ma Jó Pásztor vasárnapja, a papi és szerzetesi hivatások világnapja van.  Imádkozzunk azért, hogy minél többen meghallják és kövessék Jézus hívó szavát. Ma gyűjtést tartunk a győri Papnevelő Intézet javára. Hálásan köszönjük előre is áldozatos adományaikat!
A jövő vasárnapon az esti 7 órai szentmisén az Ars Camerata kórus énekel a Nagytemplomban és utána rövid hangversennyel örvendeztetnek bennünket.
Kedden Szent Adalbert püspök és vértanú emléknapja, csütörtökön Szent Márk evangélista ünnepe lesz.

Április 20.  SZOMBAT

18:00  + Rosta szülők

Április 27. SZOMBAT

18:00 + Gartner Pál férj és édesapa

A héten pénteken az esti szentmise fél 6 órakor lesz.

Április 19. PÉNTEK

8:00  + Papp Fábián és felesége és nagyszülők

17:30  + Jó szülők

Április 20. SZOMBAT

17:30 + Kocsis nagyszülők, gyermekeik és unokáik

11:30  + Szülők és élő családtagok

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

11:00 + Varga Imre édesapa