KAPUVÁR

Ma délután és a következőkben a nagy melegre való tekintettel nem tartunk vasárnaponként litániát!
Hétfőn Keresztelő Szent János születésének főünnepe, csütörtökön Szent László Király ünnepe, pénteken Szent Iréneusz püspök és vértanú emléknapja lesz.
Szombaton Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepe lesz.
A jövő vasárnap tartjuk az un. Péterfillér gyűjtést a Katolikus Egyház fenntartására. Hálásan köszönjük előre is adományaikat!
A jövő vasárnap Sarlós Boldogasszony ünnepe lesz, Mária látogatása Erzsébetnél. A házhelyi templom búcsú napja. Reggel 8 órakor ott ünnepi szentmise lesz. A szentmisét és a szentbeszédet Horváth Csaba újmisés fogja mondani.

Június 22.  SZOMBAT

+ Jó férj és fia

GARTA

Szombaton Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepe lesz.
Szerdán este a 6 órai misét Ézsöl Krisztián újmisés tartja és utána újmisés áldásban részesíti a Híveket!

Június 22. SZOMBAT

18:00 + Pászli szülők

9:30 + Piroska édesanya halálának 16. évfordulója

Június 24. HÉTFŐ

Június 25. KEDD

Június 26. SZERDA

Június 27. CSÜTÖRTÖK

18:00 + Géza és Veronika szülők

Június 28. PÉNTEK

Június 29. SZOMBAT

18:00  + Szákovics Imre édesapa

Szombaton Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepe lesz.
Pénteken du. fél 6 órakor lesz a szentmise.

Június 21. PÉNTEK

8:00 Hálából a Szűzanya tiszteletére

Szombaton Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepe lesz.
Szombaton az esti fél 6  órai misét Ézsöl Krisztián újmisés tartja és utána újmisés áldásban részesíti a Híveket!

Június 22. SZOMBAT

17:30   + László és Terézia jó szülők

11:30  + Jó édesapa és jó szülők

Június 29. SZOMBAT

17:30   + Jó édesapa

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

A

VITNYÉD

Szombaton Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepe lesz.
Kedden  Keresztelő Szent János születésének főünnepe lesz. Kedden este a 7 órai misét Ézsöl Krisztián újmisés tartja és utána újmisés áldásban részesíti a Híveket!

11:00 + Ősze és Németh szülők és gyermekeik

Június 25. KEDD