KAPUVÁR

Ma a Hősök vasárnapja van. Mindazokról, akik életüket áldozták a hazáért, a du. 2 órai Litánián és az esti 7 órai szentmisén emlékezünk meg.
A jövő vasárnap Úrnapja lesz, Krisztus szent Testének és Vérének ünnepe. Az ünnepi szentmise körmenettel de. 9 órakor kezdődik. Szeretettel kérjük, hogy akik az előző években szokták az úrnapi sátrakat készíteni, ebben az esztendőben is tegyék meg ezt a szolgálatot. Az oltárok sorrendje: Plébánia(asszonyok, lányok), Gimnázium (fiatalok), Katolikus Óvoda, (egyházközség és óvoda), Katolikus Iskola (tanárok és gyermekek). A körmeneten az elsőáldozó, vagyis a 3. osztályos lányok hintenek virágszirmot. Szeretettel kérjük, hogy a körmenethez a virág szirmokat a héten a sekrestyébe hozzák be. Ugyancsak kérjük, hogy a Képviselőtestület tagjai ezen a szentmisén vegyenek részt és helyüket az első padokban foglalják el.
Szombaton Szent Jusztínusz vértanúra emlékezünk.

Május 25.  SZOMBAT

7:00 + Drága jó szülők és nagyszülők

19:00 + Cecília jó testvér

GARTA

Ma a Hősök vasárnapja van. Mindazokról, akik életüket áldozták a hazáért, szentmisét követően emlékezünk meg róluk.
A jövő vasárnap Úrnapja lesz, Krisztus szent Testének és Vérének ünnepe. Az ünnepi szentmise körmenettel de. fél 10 órakor kezdődik. Szeretettel kérjük, hogy akik az előző években szokták az úrnapi sátrakat készíteni, ebben az esztendőben is tegyék meg ezt a szolgálatot. Szeretettel kérjük, hogy a körmenethez a virág szirmokat a héten a sekrestyébe hozzák be. Ugyancsak kérjük, hogy a Képviselőtestület tagjai ezen a szentmisén vegyenek részt és helyüket az első padokban foglalják el.

Május 25. SZOMBAT

18:00 Hálából a Szűzanya tiszteletére

9:30 + Kleizer Géza édesapa

Május 27. HÉTFŐ

Május 28. KEDD

Május 29. SZERDA

Május 30. CSÜTÖRTÖK

18:00 + Degovics István és Családja

Május 31. PÉNTEK

18:00 + Alajos édesapa és nagyszülők

Június 1. SZOMBAT

18:00 + Mészáros szülők és fiuk István

Pénteken du. fél 6 órakor lesz a szentmise és utána a májusi litánia.

Május 24. PÉNTEK

8:00 + Zsebedics József plébános

Május 25. SZOMBAT

17:30 + Jó édesapa

11:30 + Jó szülők és gyermekük

Június 1. SZOMBAT

17:30 + Jó szülők és távolban nyugvó fiaik

A jövő vasárnap Úrnapja, az Oltáriszentség ünnepe lesz, fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap Úrnapja, az Oltáriszentség ünnepe lesz, háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

VITNYÉD

A májusi ájtatosságokat minden kedden este a szentmise után imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
A jövő vasárnap Úrnapja, az Oltáriszentség ünnepe lesz. Szokott időben 11 órakor lesz a szentmise.

11:00  + Horváth Imre hősi halott és hitvese Katalin

Május 28. KEDD