KAPUVÁR - Húsvét 3. vasárnapja - Máj. 5.

Hálás szeretettel köszönöm meg, hogy az elmúlt hét végén olyan nagy örömmel, imádságos lelkülettel fogadták a Missziós Keresztet! Köszönöm, hogy olyan szép számban vettek részt a lelki programokon és azon kívül is folyamatosan, napközben is kifejezték hódolatukat a Missziós kereszt előtt, kérve a magyar szentek közbenjárását. Isten kegyelme tegye tartóssá bennünk elhatározásainkat!
A májusi litániákat minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
Az Egyház a következő szenteket ünnepli a héten: kedden Boldog Gizellát, szombaton Boldog Salkaházi Sára szűz és vértanút.
A jövő vasárnap a de. 10 órai szentmisén a Katolikus iskola 3.b osztályos gyermekei járulnak először a szentáldozáshoz a Nagytemplomban. Imádkozzunk értük!
A jövő vasárnap a Jó Pásztor vasárnapja, a papi és szerzetesi hivatások világnapja lesz.  Imádkozzunk azért, hogy minél többen meghallják és kövessék Jézus hívó szavát. A jövő vasárnap gyűjtést tartunk a győri Papnevelő Intézet javára. Hálásan köszönjük előre is áldozatos adományaikat!
A jövő vasárnap az esti szentmisén az Ars Camerata kórus fog énekelni és utána rövid hangversennyel örvendeztetnek meg bennünket.

Máj. 4. SZOMBAT

07:00   + jó Nagyszülők
11:00 KERESZTELŐ - Buruzs Hanna
19:00 + Papp Imre és felesége

Máj. 5.VASÁRNAP

Fél 8  +Ferenc és Rozália jó szülők
09:00 + jó Szülők
10:00 Elsőáldozás - Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola - 3. a osztály
14:00 Ünnepi litánia
10:00 KERESZTELŐ - Dojcsák Borbála

19:00  +jó Édesanya

Máj. 6. HÉTFŐ

7:00 +György és Terézia jó szülők és György testvér

Máj. 7.  KEDD

Boldog Gizella Királyné
07:00 + jó Szülők és nagyszülők
7:30 + Hegyi Lászlóné Valéria
15:00 TEMETÉS Hegyi Lászlóné Valéria (SZENTKERESZT TEMETŐ)

Máj. 8. SZERDA

07:00 + Férj és édesapa
14:30 TEMETÉS Horváth Sándor (SZENTKERESZT TEMETŐ)

Máj. 9. CSÜTÖRTÖK

7:00 + Édesapa és Orbán szülők
19:00  + Anna jó feleség, édesanya, nagymama

Máj. 10. PÉNTEK

07:00 + jó Szülők és fiaik

Máj. 11. SZOMBAT

Boldog Salkaházi Sára szűz és vértanú
07:00   + jó Szülők
10.30 KERESZTELŐ  - Szabó Zsófia
11:30 KERESZTELŐ - Bereczki Anna
19:00 + György és Julianna jó szülők

HÁZHELY – Húsvét 3. vasárnap – Máj. 5.

A májusi litániákat minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk a Nagytemplomban. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise és utána tartjuk a májusi litániát.

Máj. 3. PÉNTEK

Fél 6  + Mihály és Anna jó szülők

Máj. 5. VASÁRNAP

8:00 +István és Gizella jó szülők

Máj. 10. PÉNTEK

Fél 6  + Lajos édesapa és szülei és nagyszülei

Máj. 12. VASÁRNAP

Húsvét 4. vasárnapja
8:00 + Farkas István és neje jó szülők

Máj. 17. PÉNTEK

Máj. 19. VASÁRNAP

Húsvét 5. vasárnapja
8:00 + Papp Fábián és felesége és nagyszülők

Máj. 24. PÉNTEK

Máj. 26. VASÁRNAP

Húsvét 6 vasárnapja
8:00 + jó Férj, édesapa, nagyapa és dédapa

Máj. 31. PÉNTEK

Fél 6

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.
A jövő vasárnap a szentmisével egybekötve tartjuk, a májusi litániát.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK – Húsvét 3. vasárnapja – Máj. 5.

Máj. 4. SZOMBAT

Húsvét 3. vasárnapjának előestje