KAPUVÁR - HÚSVÉT 3. VASÁRNAPJA

A májusi litániákat minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát! Ma du. az első májusi litánián az Édesanyákért és az érettségizőkért is imádkozunk.
Szerdán este 7 órakor a Szentségimádáson minél többen köszöntsük az Oltáriszentségben köztünk élő Feltámadt Jézust!
Az Egyház a következő szenteket ünnepli a héten: hétfőn Szent Atanáz püspök és egyháztanítót, kedden Szent Fülöp és Jakab apostolokat, szombaton Boldog Gizellát.
A jövő vasárnap a de. 10 órai szentmisén a Katolikus iskola 3.b osztályos gyermekei járulnak először a szentáldozáshoz a Nagytemplomban. Imádkozzunk értük!
A jövő vasárnap a Jó Pásztor vasárnapja, a papi és szerzetesi hivatások világnapja lesz.  Imádkozzunk azért, hogy minél többen meghallják és kövessék Jézus hívó szavát. A jövő vasárnap gyűjtést tartunk a győri Papnevelő Intézet javára. Hálásan köszönjük előre is áldozatos adományaikat!

Április 30.  SZOMBAT

7:00 + Jó édesanya

11:00 KERESZTELŐ Pintér Luca

19:00 + Jó szülök György és Júlianna

Pénteken fél 6 órakor lesz itt szentmise és utána májusi litánia.

Április 29. PÉNTEK

17:30 + Jó szülők és vőjük Ferenc

Május 1.  VASÁRNAP

8:00  + Varga István és Csiszár Gizella jó szülők

Május 6. PÉNTEK

Húsvét 3. hete - Péntek
17:30 + Jó feleség Anna édesanya, nagymama

Május 8.  VASÁRNAP

Húsvét 4. vasárnapja
8:00 + Nagyszülők

Jövő vasárnap ½ 10 órakor lesz a szentmise.

Jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Április 30. VASÁRNAP

Húsvét 3. vasárnapjának előestje