KAPUVÁR

A jövő vasárnap a de. 10 órai szentmisén a Katolikus iskola 3.a osztályos gyermekei járulnak először a szentáldozáshoz a Nagytemplomban. Az elsőáldozás 10 órakor kezdődik. Imádkozzunk értük!
A jövő vasárnap a Jó Pásztor vasárnapja, a papi és szerzetesi hivatások világnapja lesz.  Imádkozzunk azért, hogy minél többen meghallják és kövessék Jézus hívó szavát. A jövő vasárnap gyűjtést tartunk a győri Papnevelő Intézet javára. Hálásan köszönjük előre is áldozatos adományaikat!
A héten az Egyház a következő szenteket ünnepli: kedden Szent Márk evangélista, szombaton Sienai Szent Katalin szűz és egyháztanító, Európa társvédőszentje ünnepe lesz.

Április 22. SZOMBAT

Április 29. SZOMBAT

7:00   + Jó édesanya

19:00  + Jó szülők

Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise.

Április 21. PÉNTEK

Április 23.  VASÁRNAP

Húsvét 3. vasárnapja
8:00   + Varga Géza és neje jó szülők

Április 28. PÉNTEK

17:30 + Horváth György

Április 30.  VASÁRNAP

Húsvét 4. vasárnapja
8:00  + Farkas szülők

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Április 22. SZOMBAT

17:30 + Jó szülők és Imre fiuk

11:30  + Jó szülők és + családtagok

Április 29. SZOMBAT

17:30  + Kocsis nagyszülők és gyermekeik és unokáik

Április 30. VASÁRNAP

11:30  + Tibor jó édesapa

Május 6. SZOMBAT

17:30  + Jó szülők

VITNYÉD

Kedden este 7 órakor lesz a szentmise.

11:00 ELSŐÁLDOZÁS
12.00 Rabi-Török Mendel KERESZTELŐ