Húsvét 4. vasárnapja - Kapuvár

Ma Jó Pásztor vasárnapja, a papi és szerzetesi hivatások világnapja van.  Imádkozzunk azért, hogy minél többen meghallják és kövessék Jézus hívó szavát. Ma gyűjtést tartunk a győri Papnevelő Intézet javára. Hálásan köszönjük előre is áldozatos adományaikat!
Ma du. 2 órakor a Szentolvasót imádkozunk a Nagytemplomban!
Keddenként este fél 6-kor ifjúsági, csütörtökönként fél 6-kor felnőtt Rózsafüzért imádkozunk a Nagytemplomban.
A májusi litániákat minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát! Az első ünnepélyes litániát szombaton este fél 7-kor tartjuk.
A jövő vasárnap a de. 10 órai szentmisén a Széchenyi és a Pátzay iskola 3. osztályos gyermekei járulnak először a szentáldozáshoz a Nagytemplomban. Imádkozzunk értük!
Az esti szentmisék este 7 órakor kezdődnek.

Április. 24. SZOMBAT

18:30 Litánia

19:00 + Imre jó édesapa

Házhely

A májusi litániákat minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk a Nagytemplomban. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát! Az első ünnepélyes litániát szombaton este fél 7-kor tartjuk.
Pénteken még fél 5 órakor lesz a szentmise.

Ápr. 23. PÉNTEK

Ápr. 25. VASÁRNAP

Húsvét 4. vasárnapja
8:00 + Varga Géza és neje jó szülők

Ápr. 30. PÉNTEK

Május. 2. VASÁRNAP

Húsvét 5. vasárnapja
8:00 + István és Gizella jó szülők

Öntésmajor

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

Tőzeggyármajor

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Ferences

Szombaton már fél 6 órakor lesz a szentmise.

Ápr. 24. SZOMBAT

Húsvét 4. vasárnapja - előesti szentmise