KAPUVÁR - HÚSVÉT 4. VASÁRNAPJA

Ma Jó Pásztor vasárnapja, a papi és szerzetesi hivatások világnapja van.  Imádkozzunk azért, hogy minél többen meghallják és kövessék Jézus hívó szavát. Ma gyűjtést tartunk a győri Papnevelő Intézet javára. Hálásan köszönjük előre is áldozatos adományaikat!
A májusi litániákat minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
Pénteken a Boldogságos Szűz Mária Fatimai megjelenésének lesz az emléknapja. A Ferences templomban 9 órakor lesz a szokott Fatimai szentmise. Köszöntsük égi Édesanyánkat!
A jövő vasárnap a de. 10 órai szentmisén a PSZV Katolikus Iskola 3.a osztályos gyermekei járulnak először a szentáldozáshoz a Nagytemplomban. Imádkozzunk értük!

Május 7.  SZOMBAT

Húsvét 4. hét Szombat
7:00  + Karcsics szülők

19:00  + József jó édesapa

Pénteken fél 6 órakor lesz itt szentmise és utána májusi litánia.

Május 6. PÉNTEK

Húsvét 3. hete - Péntek
17:30 + Jó feleség Anna édesanya, nagymama

Május 8.  VASÁRNAP

8:00 + Nagyszülők

Május 13. PÉNTEK

Fatimai Boldogasszony
17:30 Élő Sándor Családjáért

Május 15.  VASÁRNAP

8:00 + Papp Fábián és feleség és nagyszülök

Jövő vasárnap ½ 10 órakor lesz a szentmise.

Jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Május 7. SZOMBAT

Húsvét 4. vasárnapjának előestje