KAPUVÁR

Ma Jó Pásztor vasárnapja, a papi és szerzetesi hivatások világnapja van.  Imádkozzunk azért, hogy minél többen meghallják és kövessék Jézus hívó szavát. Ma gyűjtést tartunk a győri Papnevelő Intézet javára. Hálásan köszönjük előre is áldozatos adományaikat!
A jövő vasárnap a de. 10 órai szentmisén a Térségi iskola 3. osztályos gyermekei járulnak először a szentáldozáshoz a Nagytemplomban. Imádkozzunk értük.
Május 1-én, hétfőn kezdődnek a májusi ájtatosságok. Minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk. Az első ünnepélyes litániát hétfőn este fél 7 órakor tartjuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
Kedden Szent Atanáz püspök és egyháztanító emléknapja, szerdán Szent Fülöp és Szent Jakab apostolok ünnepe lesz.
Péntek első péntek, szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét. Az ünnepi szentmisét reggel 7 órakor tartjuk. A házaknál lévő betegekhez szokott időben, délelőtt megyünk.
Megjelent a Szent Anna Hírmondó májusi száma, fogadják szeretettel, ingyen magukkal vihetik!

Április 29. SZOMBAT

Május 6. SZOMBAT

7:00  + jó Szülők és nagyszülők

19:00 + Imre jó édesapa

Május 1-én, hétfőn kezdődnek a májusi ájtatosságok. Minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk a Nagytemplomban. Az első ünnepélyes litániát hétfőn este fél 7 órakor tartjuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise és utána a májusi litánia.

Április 28. PÉNTEK

17:30 + Horváth György

Április 30.  VASÁRNAP

Húsvét 4. vasárnapja
8:00  + Farkas szülők

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Április 29. SZOMBAT

17:30  + Kocsis nagyszülők és gyermekeik és unokáik

11:30  + Tibor jó édesapa

Május 6. SZOMBAT

17:30  + Jó szülők

VITNYÉD

Május 1-én, hétfőn kezdődnek a májusi ájtatosságok. Minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk Kapuváron a Nagytemplomban. Az első ünnepélyes litániát hétfőn este fél 7 órakor tartjuk. Vitnyéden keddenként este a szentmise után lesz a májusi ájtatosság. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
Péntek első péntek, szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét. A házaknál lévő betegekhez szokott időben, délelőtt megyünk.
Kedden este 7 órakor lesz a szentmise.

11:00  + Szukhrentrunk szülők Imre és Gizella és Mihály gyermekük

Május 2. KEDD