KAPUVÁR - Húsvét 5. vasárnapja - Máj. 19.

Hálásan megköszönjük a 131.800 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a győri Szeminárium javára adakoztak!
A májusi litániákat minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
Az Egyház a következő szenteket ünnepli a héten: szerdán Szent Rita szerzetesnőt, csütörtökön Boldog Apor Vilmos püspököt, pénteken Szűz Máriát, mint a Keresztények Segítségét.
A jövő vasárnap Hősök vasárnapja lesz. A de. 9 órai szentmisén emlékezünk meg róluk és utána lesz a városi koszorúzás a parkban.
Ma du. 4 órakor a házhelyi templomban a Győr-Szigeti hívek emlékeznek meg szentmisével volt plébánosukról Zsebdics József kanonokról halálának első évfordulóján. Szeretettel hívják közös imádságra a kapuvári híveket is.

Máj. 18. SZOMBAT

07:00   + jó Szülők
11:30 KERESZTELŐ - Cserpes Marina
17:00 ESKÜVŐ - Pintér István és Budai Szilvia
19:00 + Férj és édesapa

Máj. 19.VASÁRNAP

Fél 8  +jó Papp szülők
09:00 + Rozsits János és felesége nagyszülők
10:00 Elsőáldozás - Pátzay - Széchenyi
14:00 Ünnepi litánia

19:00  A Nagy Család + tagjai

Máj. 20. HÉTFŐ

7:00 +jó Keresztgyerekek

Máj. 21.  KEDD

07:00 +  József és Anna jó szülők

14:15 TEMETÉS   ++Varga Róbert  (SZENTKERESZT TEMETŐ)

Máj. 22. SZERDA

Szent Rita
07:00 + Péter és Gizella jó szülők

Máj. 23. CSÜTÖRTÖK

Boldog Apor Vilmos Püspök
7:00 +Szülők édesapa és hozzátartozók
15:00 TEMETÉS   ++ Németh Andrásné (Rozália) (SZENTKERESZT TEMETŐ)
19:00  + Ács szülők és gyermekeik

Máj. 24. PÉNTEK

Szűz Mária keresztények segítsége
07:00 + jó Szülők és leányuk

Máj. 25. SZOMBAT

07:00   + János és Lujza jó szülők
19:00 + Imre és Mária jó szülők

HÁZHELY – Húsvét 5. vasárnap – Máj. 19.

Hálásan megköszönjük a 7.700 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a győri Szeminárium javára adakoztak!
A májusi litániákat minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk a Nagytemplomban. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
A jövő vasárnap Hősök vasárnapja lesz. A de. 9 órai szentmisén emlékezünk meg róluk a Nagytemplomban és utána lesz a városi koszorúzás a parkban.
Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise és utána tartjuk a májusi litániát.

Máj. 17. PÉNTEK

Máj. 19. VASÁRNAP

8:00 + Papp Fábián és felesége és nagyszülők

Máj. 24. PÉNTEK

Máj. 26. VASÁRNAP

Húsvét 6 vasárnapja
8:00 + jó Férj, édesapa, nagyapa és dédapa

Máj. 31. PÉNTEK

Fél 6

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

Hálásan megköszönjük a 8.400 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a győri Szeminárium javára adakoztak!

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Hálásan megköszönjük a 7.600 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a győri Szeminárium javára adakoztak!

FERENCESEK – Húsvét 5. vasárnapja – Máj. 19.

Hálásan megköszönjük a 44.030 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a győri Szeminárium javára adakoztak!

Máj. 13. HÉTFŐ

Fatimai mise