KAPUVÁR - HÚSVÉT 5. VASÁRNAPJA

Hálásan megköszönjük a 102.630 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a győri Szeminárium javára adakoztak!
A májusi litániákat minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
Szerdán este a litánia után 7 órakor Szentségimádást – Dicsőítést tartunk a Nagytemplomban. Lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös Szentségimádásunkba.
A jövő vasárnap a de. 10 órai szentmisén a Térségi Iskola gyermekei járulnak először a szentáldozáshoz a Nagytemplomban. Imádkozzunk értük!

Május 14.  SZOMBAT

Húsvét 5. hét Szombat
7:00  Egy jólelkű hívő édesanyáért Andiért

19:00  + József jó édesapa

Hálásan megköszönjük a 10.220 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a győri Szeminárium javára adakoztak!
Pénteken fél 6 órakor lesz itt szentmise és utána májusi litánia.

Május 13. PÉNTEK

Fatimai Boldogasszony
17:30 Élő Sándor Családjáért

Május 15.  VASÁRNAP

Húsvét 4. vasárnapja
8:00 + Papp Fábián és feleség és nagyszülök

Május 20. PÉNTEK

17:30  + Erzsébet jó édesanya nagyanya halálának 1 évfordulója

Május 22.  VASÁRNAP

8:00  + Jó férj, édesapa, nagyapa

Jövő vasárnap ½ 10 órakor lesz a szentmise. Hálásan megköszönjük a 13.100 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a győri Szeminárium javára adakoztak!

Jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise. Hálásan megköszönjük a 10.600 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a győri Szeminárium javára adakoztak!
Hálásan megköszönjük a 35.090 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a győri Szeminárium javára adakoztak!

Május 14. SZOMBAT

Húsvét 5. vasárnapjának előestje