KAPUVÁR

A májusi ájtatosságok minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
A jövő vasárnap Jézus mennybemenetelének ünnepe lesz.
Nagyon örülünk annak, hogy ebben az esztendőben a Kedves Testvérek jobban figyelnek beteg hozzátartozóikra és így többen felkészülten tértek örök nyugalomra. Újra szeretettel kérjük, hogyha súlyos beteg van a családban jelentsék, hogy meglátogathassuk őket otthon, vagy valamelyik kórházban, hogy Jézus szentségei által megerősödjenek és felkészüljenek az Istennel való találkozásra!  Azt is újra csak jelezzük, hogyha valaki lakását, vagy az elkészült sírhelyet szeretné megáldatni az egész év folyamán bármikor megtesszük, ha jelentik!
Május 17 szerda: a Kapuvári Esperesi Kerület zarándoklata Győrbe.
Az ünnepi szent mise este 6 órakor kezdődik a Győri Székesegyházban. Bármilyen módon lehet érkezni.
Akik jelentkeztek, azoknak az autóbuszuk du. fél 4 órakor indul a templom elől, várhatóan este fél 9 órakor érünk haza.

Május 13. SZOMBAT

7:00 + László férj, édesapa, nagyapa

19:00 + József jó édesapa

A jövő vasárnap Jézus mennybemenetelének ünnepe lesz.
Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise és utána a májusi litánia.

Május 12. PÉNTEK

17:30  + Anna és József jó szülők és nagyszülők

Május 14.  VASÁRNAP

Húsvét 6. vasárnapja
8:00   + Németh István és felesége Dezamics Anna és jó szülők

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise. A jövő vasárnap Jézus mennybemenetelének ünnepe lesz.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise. A jövő vasárnap Jézus mennybemenetelének ünnepe lesz.

A jövő vasárnap Pünkösd ünnepe lesz.
Pünkösdhétfőn reggel fél 8, és este 7 órakor lesz szentmise a Nagytemplomban.
Kedden a Győri Székesegyházban 11 órakor kezdődik az „Apor mise”.  A szentmisét az Apor Vilmos Imaszövetség élő és elhunyt tagjaiért ajánlják fel, melyre szeretettel hívják a Kedves Testvéreket. Továbbra is lehet jelentkezni az Apor Szövetségbe a Plébánia irodájában. Kérés az imaszövetség tagjai felé: napi egy tized rózsafüzér és a közös imádság elvégzése új papi hivatásokért.

Május 13. SZOMBAT

17:30   + Jó édesapa

11:30 + Jó édesapa és unokái és dédunokája

Május 20. SZOMBAT

17:30 + László és Zoltán szeretteink

VITNYÉD

A jövő vasárnap Jézus mennybemenetelének ünnepe lesz.
Kedden este 7 órakor lesz a szentmise és utána a májusi litánia.
Május 17 szerda: a Kapuvári Esperesi Kerület zarándoklata Győrbe.
Akik jelentkeztek, azoknak az autóbusz az 1-es du. negyed 4 órakor indul a búszmegállótól, várhatóan este fél 9 órakor érünk haza.
A jövő vasárnap templomunk Szentségimádási napja:
Du. 2 órakor Szentségkitétel – felsősor
Du. 3 órakor alsósor